אבן קיסר יוצאת מהמטבח

חדר רחצה של אבן קיסר
כיורי אבן קיסר בחדר רחצה
חדר רחצה של אבן קיסר 2
3 חדר רחצה של אבן קיסר
חדר רחצה של אבן קיסר 4
חדר רחצה של אבן קיסר 5
חדר רחצה של אבן קיסר 6
חדר רחצה של אבן קיסר 7
חדר רחצה של אבן קיסר 8
חיפויי קיר של אבן קיסר
כיורים מעוצבים מבית אבן קיסר
כיורים מעוצבים מבית אבן קיסר 2
כיורים מעוצבים מבית אבן קיסר 3
חדר רחצה של אבן קיסר 9
חדר רחצה של אבן קיסר 10
כיורים לבנים מבית אבן קיסר

את משטחי הקוורץ האיכותיים של אבן קיסר מכירים כולם ובמטבחים רבים בישראל ניתן למצוא את מגוון המשטחים של החברה. אך חשוב לדעת כי את המוצרים החדשניים והיצירתיים של החברה ניתן להתאים לא רק למטרת עיצוב המטבח, אלא גם לחדר האמבטיה, לחדרי עבודה, למשרדים, לבתי מלון ולבתי עסק מכל הסוגים. ובמילים אחרות - את המשטחים של אבן קיסר ניתן לפגוש לא רק במטבח!

במהלך השנים הפכה אבן קיסר למותג מוכר ואהוב בתחום משטחי העבודה במטבח, אך לא כולם יודעים, כי את משטחי החברה ניתן למצוא כיום לא רק במטבח. משטחי הקוורץ של אבן קיסר איכותיים ועמידים ולכן מתאימים למגוון רחב של שימושים. ריצוף כל חדרי הבית, חיפויי קיר, משטחי עבודה, שימוש נרחב בבתי עסק, חללים מסחריים, אולמות אירועים ובתי מלון, אלה הם רק חלק מהאפשרויות הגלומות במוצרי אבן קיסר.

אין ספור שימושים יצירתיים
עיצוב במראה ה"Totalook" הפך לפופולארי מאוד בשנים האחרונות, בעיקר בשל אווירת ההרמוניה והאיזון שהוא יוצר בבית. משטחי אבן קיסר מבטאים מראה זה באופן חדשני ויצירתי ובכל מקום אפשרי, בבית או בבית העסק.

בתחום חיפויי הקיר, המשטחים מגיעים במגוון צבעים ועוביים ומתאימים הן לכיסוי שטחים גדולים והן כמשטחים הצמודים לקיר. הגודל של המשטחים מאפשר מעט חיבורים ויוצר מראה נקי, אחיד ומינימליסטי. גם בתחומי הריצוף והמדרגות ניתן לעשות שימוש נרחב במשטחי אבן קיסר, הן בשימוש ביתי והן בשימוש מסחרי בבתי מלון, קניונים, שדות תעופה ועוד. השחיקה המינימאלית מאפשרת לשמור על מראה נקי וחדש לאורך תקופה ארוכה גם במדרגות בתוך הבית או העסק וגם בחללים מסחריים. וכמובן, אסור לשכוח את חדר האמבטיה. בשל העמידות הגבוהה של המשטחים בפני רטיבות והיותם אטומים והיגייניים ובזכות מיעוט החיבורים בין האריחים, משטחי אבן קיסר מושלמים לחדרי אמבטיה, מקלחונים ואגניות, ויחד עם חיפויי הקיר או הרצפה מעניקים לחדרים הללו מראה נקי ואחיד.

עיצוב מגוון בכל חדרי הבית
את משטחי אבן קיסר ניתן לשלב בבית, במשרד או בעסק, במגוון רחב של סגנונות - מודרני, מסורתי, כפרי, הייטקי ועוד. עם קצת השראה, דמיון ויצירתיות, ניתן להפוך את המשטחים ללב ליבו של הבית או המשרד. את מוצרי אבן קיסר ניתן למצוא גם במלונות מובילים בארץ ובעולם כדוגמת W Hotel בניו יורק ורשת קראון פלאז'ה בישראל, בתאי VIP של אצטדיוני כדורגל מפורסמים ועוד.

צביקה רימון, מנכ"ל אבן קיסר ישראל, אומר כי "מוצרי החברה המגיעים במגוון רחב של דגמים, טקסטורות ועיצובים חדשניים, תוך עמידה בתקני איכות בינלאומיים מחמירים, נותנים מענה לצרכי השווקים השונים, לטרנדים עולמיים ולהעדפות המגוונות של הלקוחות. לקוחות רבים ובהם גם ציבור האדריכלים, המעוניינים לחדש כל הזמן, שבעים מהחומרים המוצעים בשוק, והמוצרים שלנו מאפשרים חידוש וגיוון מתמיד, לא רק במטבח אלא בכל הבית".