הקולקציה החדשה מבקרת בסאו פאולו

סאו פאולו 1
סאו פאולו 2
סאו פאולו 3

אבן קיסר מציגים ב- Expo Revstir

אבן קיסר חזרה לאחרונה מסאו פאולו התוססת, שם הציגה בהצלחה רבה את קולקציית העיצובים החדשים בהשראת שיש טבעי ב-Expo Revestir, התערוכה הגדולה והחשובה באמריקה הלטינית בתחומי המשטחים ופתרונות הגימור.

תערוכת Expo Revestir הנערכת בסאו פאולו, ברזיל, משמשת כבמה המרכזית של דרום אמריקה להצגת החידושים האחרונים בתחום פתרונות הגימור והחומרים, החל מקרמיקה, עץ וזכוכית, וכלה בפסיפס ומשטחי אבן. עם מעל ל-240 מציגים ו-45,000 מבקרים מכל העולם, זוהי זירה בינלאומית מרגשת למפגש והחלפת רעיונות למקצוענים מתחומי הבנייה, העיצוב והאדריכלות.

בתערוכה הציגה אבן קיסר את קולקציית ה-Supernatural Designs החדשה, חמישה משטחים המעוצבים בהשראת שיש טבעי והחיבור החומרי לעולם הטבע. חמשת העיצובים החדשים, Frosty Carrina, Dreamy Marfil, London Grey, Piatra Grey ו-Emperadoro, נוצרו באמצעות טכנולוגיות חדשות הייחודיות לאבן קיסר, ומציעים מראה טבעי וגימור שיש קלאסי יוקרתי. המשטחים משלבים שפע של גוני אדמה עם ורידים ערפיליים עדינים, ויוצרים מראה רך ורענן שמשלים את סביבת המגורים העכשווית. הטקסטורות העשירות של המשטחים מתכתבות עם החומריות הטבעית של השיש, ומעוררות במתבונן את זכר מסורת הבנייה המפוארת של חומר אצילי זה.

חומרי אבן קיסר מאופיינים באיכות בלתי מתפשרת, המבטיחה שנוסף על מעלותיהם האסתטיות, עמידותם וחוסנם של המשטחים היא ללא דופי. המבקרים בתערוכה מיהרו לאמץ לחיקם את הקולקציה החדשה, בקבלת פנים חמה כמו שרק ברזיל יכולה להציע.


לקולקציית ה-Supernatural Designs

סאו פאולו 1
סאו פאולו 2
סאו פאולו 3