חיפוי למטבח

חיפוי קיר למטבח

חיפוי קירות הוא אלמנט חשוב בכל מה שנוגע לעיצוב מטבחים. זאת, מתוך תפיסה עיצובית אשר גורסת כי חיפויי קיר במטבח הם הזדמנות להכתיב את המראה הכללי של החלל. לא אחת, חיפויי קירות הם מהפרמטרים החשובים ביותר במסגרת תהליך העיצוב. הודות למבחר מרשים, נדמה כי בבחירת חיפויי קיר למטבח, השמיים הם הגבול. כיום, חיפויי קירות למטבח זמינים במגוון מרשים של טקסטורות מרהיבות, עיצובים מרגשים, צבעים מגוונים ודוגמאות קלאסיות לצד אלמנטים מודרניים. החומרים מהם עשויים חיפויי קירות מטבח מעניקים רמה גבוהה של שימושיות ותחזוקה - דהיינו, שילוב מדויק של אופי ויופי. 

מה הם חיפויי קירות?
חיפויי הוא כיסוי המוצמד לקירות החדר הנותן מענה לצורך דקורטיבי או במקרים של חלל המטבח וחדר הרחצה, מענה לצורך פונקציונלי וארגונומי של ניקיון ותחזוקה. במטבחים, נחיצותם של חיפויי הקיר שכיחה לאורכו של משטח העבודה, על כן לרוב הם ילוו אותו לגובה באזור זה. היכן שטמון צורך או אפילו מגבלה פונקציונלית לרוב חבויה הזדמנות עיצובית שכדאי לממש אותה, בכדי לעשות זאת חשוב להכיר את האפשרויות בתחום – והן רבות. אבן קיסר מציעה מבחר רב של משטחים כחיפויים שישלימו את המראה של משטח העבודה. בזכות פיתוחים טכנולוגיים מתקדמים ניתן להשיג משטחים דקים ורציפים יעודיים לחיפויי, ולא רק בצורות המקובלות של אריחים או בריקים.

עיצוב מטבח: פרנקל מטבחים

חיפוי קיר מטבח – איך בוחרים את החיפוי הנכון?
בחירת חיפוי קיר מטבח מתחילה עם בחירתו של חומר הגלם. חיפויי קירות במטבח יכולים להיות עשויים מקרמיקה, גרניט פורצלן, זכוכית, אבן טבעית, בריקים, שיש, נירוסטה, עץ, מתכת ועוד. כל אחד מהחומרים הללו מאפשר בחירה מבין מגוון טקסטורות, דוגמאות וגימורים שונים. לאחר בחירת החומר, יש להתאים את החיפויים לקו העיצובי הכללי של המטבח. לדוגמא, אם הקו המנחה הוא עיצוב בסגנון כפרי, חיפוי קיר מטבח מאבן טבעית, עץ מלא או פורצלן, יכול לשדר את החמימות הרצויה.

מנגד, מטבחים מודרניים מתהדרים בדרך כלל בקווים נקיים אשר משתלבים באופן נהדר עם חיפויי זכוכית או נירוסטה בוהקים. חשוב לזכור, מלבד הרמוניה, חיפויי קירות למטבח חייבים להיות פונקציונאלים, היות שמדובר בסביבת עבודה הנחשפת לשומנים, נוזלים, ריחות טיגון, אדי שמן, טמפ' שונות וכדומה. אי לכך, חשוב לבחור את החומרים אשר מתמודדים ביעילות עם תנאים אלה, וכמובן – מתנקים בקלות.

חיפויי קיר למטבח מתוך ה- The Visualiser של אבן קיסר

חיפוי מטבח עם אבן קיסר
משטחי הקוורץ של אבן קיסר הוא חומר גלם נפלא עבור חיפויי קירות למטבחים. המשטחים עמידים לחום, מתנקים בקלות ואלגנטיים. המשטחים מגיעים בטקסטורות שונות ובצבעים מגוונים. את המשטחים ניתן למצוא במגוון סגנונות ודגמים החל מחיפויים חלקים ומודרניים, דרך דגמי ה supernatural בהשראת אבנים ושורשים ועד דגמי יוקרתיים של משפחת הקונצ'טו העשויים אבנים חצי יקרות. אתם מוזמנים להיכנס לאתר החברה ולהתרשם מארבעת הקולקציות של אבן קיסר – קלאסיקו, מוטיבו, סופרמו וקונצ'טו.

רוצים לעצב בעצמכם? הכירו את אפליקציית העיצוב של אבן קיסר– The Visualiser
עיצוב מטבח הוא מלאכה אשר דורשת מכם להתאים את כלל האלמנטים בחלל זה לזה. הריצוף צריך "לדבר" עם משטח העבודה, וחיפויי הקירות חייבים "לזרום" עם הכיורים והתאורה. במילים פשוטות, האלמנטים השונים צריכים להרכיב את המטבח בהרמוניה מושלמת. הדרך הטובה ביותר לעשות זאת היא על ידי הדמיה ממוחשבת.

בדיוק לשם כך, השיקה אבן קיסר את אפליקציית ה- Visualiser. אפליקציית עיצוב המגישה פלטפורמה ייחודית להדמיות חללים ממחושבות. אפליקציית העיצוב של אבן קיסר זמינה עבורכם באתר האינטרנט של החברה ותומכת גם במכשירים סלולאריים וטאבלטים, באמצעותה תוכלו לבחור אלמנטים שונים במטבח (לרבות חיפויי קירות) על בסיס הדמיה בהתאם לטעמכם. אפליקציית העיצוב של אבן קיסר מבוססת על קטלוג המשטחים המרהיב של החברה. מדובר ביותר מ-100 משטחי אבן קיסר אשר מתאימים לכל מטבח ולכל סגנון.