דילוג לתוכן המרכזי

המחויבות שלנו לסביבה

אנו באבן קיסר מייחסים חשיבות עליונה לצמצום השפעתנו על הסביבה, כל העובדים והמחלקות פועלים להבטיח את מדיניותנו המובילה בתחום הקיימות.

אנו שואפים ליצור מוצרים עמידים הדורשים תחזוקה מועטה וכך אנו תורמים לסביבה בריאה יותר ועושים שימוש מושכל בחומרי גלם.

  • תחזוקה קלה וטיפול נוח: המשטחים שלנו דורשים תחזוקה מינימלית ומפחיתים משמעותית את הצורך בחומרי איטום, חומרי ניקוי ודטרגנטים.
  • יציבות ועמידות: משטחי העבודה לבית ולמטבח שלנו עמידים ונשארים לאורך זמן, ועל כן חסכוניים ומעניקים ערך מוסף לרכישה.
  • מוצרים בעלי שיעור פליטות נמוך: כל המשטחים של אבן קיסר עומדים בתקני הפליטות המחמירים ביותר, ויש להם השפעה קטנה מאוד על איכות האוויר במקומות סגורים.
  • כל משטחי הקוורץ של אבן קיסר מאושרים כמשטחים בעלי פליטות נמוכות על ידי GREENGUARD, גוף בלתי תלוי שהוא חלק מ-UL Environment, יחידה עסקית של חברת Underwriters Laboratories.
  • כחלק ממדיניותנו בתחום הקיימות, אבן קיסר משתפת פעולה עם ארגוני קיימות מובילים במגזר הבנייה הירוקה. ההסמכות לאתרי הייצור והמוצרים שלנו, תומכות בצרכי לקוחותינו למוצרי בנייה ירוקה ובכך מאפשרות למוצרי אבן קיסר למלא תפקיד חשוב בפרויקטים אלו.
Life in stone - ESG report

דו"ח אחריות תאגידית וקיימות גלובלי 2020 (ESG)
חזון הקיימות שלנו מבוסס על מחויבותנו לאנשים, לאחריות ולחדשנות

אבן קיסר גאה להציג את דו"ח האחריות התאגידית הגלובלי לשנת 2020. הדו"ח הוכן לפי תקני GRI, SASB ו-UN SDG והינו חלק ממחוייבותה המתמשכת של החברה לטפל בסוגיות סביבה וחברה. אנו מחויבים לקיימות דרך חדשנות מתמשכת במוצרים שלנו, תהליכי ייצור ירוקים יותר ומתמקדים בבניית שרשרת ערך הבנויה על ערכים סביבתיים, בריאותיים ובטיחותיים.

לקריאת הדו"ח המלא (אנגלית) לקריאת תקציר הדו"ח (עברית)

ISO 14001

 למפעלים בבר-לב ובשדות-ים מערכות ניהול סביבה המוסמכות על פי תקן ה-ISO 14001, שהינו תקן בינלאומי להקמת מערכת ניהול סביבתי המעניק קווים מנחים לעבודה כולל: עמידה ביעדים סביבתיים, ניטור פעילויות עמידה בתקנים, השקעה בכלים לשיפור איכות הסביבה, הדרכה של עובדים וספקים, נהלי בטיחות וגהות וגיבוש תהליכי ייצור יעילים.

5133 Symphony-Grey

בטיחות מזון (NSF)

משטחי הקוורץ של אבן קיסר עומדים בתקן התברואה NSF51 של ה-International Health and Safety Foundation, המבטיח כי משטחי העבודה שלנו בטוחים לשימוש בכל סביבות המזון. כיוון שהמשטחים שלנו אינם נקבוביים, הם עמידים בפני צמיחה של עובש וחיידקים ולכן יוצרים משטח היגייני.

דלפק

בטוח למגע עם מזון (CE)

מוצרי אבן קיסר עומדים בשתי תקנות אירופיות מובילות של חומרים הבאים במגע עם מזון: תקנה (EC) מספר ‏1935/2004 ותקנה (EC) מספר 2023/2006 בנושא שיטות עבודה נאותות בייצור.

סימון CE מציין עמידה בתקני בריאות, בטיחות והגנת הסביבה עבור מוצרים הנמכרים באזור הכלכלי האירופי. על ידי הדבקה של סימון CE, אבן קיסר מצהיר כי משטחי קוורץ של אבן קיסר עומדים בכל הדרישות החוקיות לסימון CE.

מטבח עם כלים וכיריים

תו תקן

משטחי אבן קיסר כוללים סימון תו תקן ישראלי. הסימון על לוחות אבן קיסר מהווה אישור שהם עומדים בדרישות התקנים הישראלים החלים עליהם.

concept-house-Israel

GREENGUARD

כל משטחי הקוורץ של אבן קיסר עומדים בתקן GREENGUARD המוודא כי המשטחים עומדים בתקני הפליטות המחמירים ביותר למבנים סגורים.

כל משטחי הקוורץ של אבן קיסר עומדים בתקן GREENGUARD GOLD (לשעבר GREENGUARD Children & Schools Certification) המבטיח כי המוצרים מתאימים לשימוש בסביבות אוכלוסיות רגישות כמו בתי ספר וקובע את הקריטריונים המחמירים ביותר לפליטות מוצרים כיום.

בית עם קיר שקוף

mindful Materials: Eco Friendly Houses Materials

מוצרי אבן קיסר נכללים במאגר המידע של  Mindful Materials. זוהי פלטפורמה ידידותית למשתמש המאפשרת לגורמים בענף הבנייה לקבל מידע על הצהרות והסמכות בנושאי איכות וסביבה של אבן קיסר.

mindful materials

Health Product Declaration (HPD)

HPD (Health Product Declaration® Open Standard*): הצהרה בריאותית של מוצר המפרטת בצורה מלאה את הכימיקלים העלולים להיות מזיקים, ומשווה את מרכיבי המוצר לרשימות "סיכונים" בעדיפות גבוהה המבוססות על תקן GreenScreen for Safer Chemicals ורשימות נוספות של רשויות ממשלתיות אחרות.

*הלוגו של ®Health Product Declaration הינו סימן מסחרי רשום של HPD Collaborative

תחנות רוח

ILGBC

כחברים ב-ILGBC וב-USGBC, אנו שותף טבעי בפרויקטים של בנייה ירוקה בעולם כולו. למידע נוסף, בקרו ב- https://ilgbc.org/.

עץ בתוך בית

SCS Global Services

הדגמים הממוחזרים של אבן קיסר מאושרים על ידי SCS Global Services לתכולה ממוחזרת. חברת SCS Global Services היא מובילה עולמית בהסמכה בלתי תלויה ואימות של התנהלות סביבתית בת קיימא. חלק ממוצרינו עשויים מחומרי גלם ממוחזרים טרום צריכה, כמו מראות וזכוכית, או מחומרי פסולת איכותיים לאחר ייצור המופקים בתהליך הייצור ואשר נעשה בהם שימוש חוזר.

עלה ירוק

LEED

אנו שותפים לתוכנית LEED (‏Leadership in Energy and Environmental Design). זוהי תוכנית הסמכה אמריקאית לתכנון, בנייה וניהול של בניינים ירוקים אשר גובשה ע"י המועצה לבנייה ירוקה של ארצות הברית (USGBC).

בהתאם להסמכה זו מוצרי אבן קיסר יכולים לתרום לפרויקטי LEED v3 ו-LEED v4.

ההיסטוריה של עיצוב המטבחים בישראל

תעודת כשרות – מכון צמת

משטחי אבן קיסר הינם כשרים בשל נקבוביותם הנמוכה.

למידע נוסף, בקרו באתר www.zomet.org.il

קערה עם פרחים