אודות אבן קיסר

אודות חברת אבן קיסר

חברת אבן קיסר בע"מ נוסדה ב-1987, והייתה לחלוצה בשוק משטחי הקוורץ הטבעיים. הודות להשקעה, חתירה לחדשנות הבלתי פוסקות של החברה, למחקר ולפיתוח רחבי היקף, לצוות עובדים מקצועי ומיומן ולתשתית שוק מתקדמת, הפכה החברה לאחת מהחברות המובילות והדומיננטיות ביותר בתחום. זה למעלה מעשור שחברת אבן קיסר מציבה סטנדרטים חדשים בכל הקשור לחדשנות ולאוּמנות וממשיכה לקבוע טרנדים חדשים בתעשייה זו.

משרדה הראשי של חברת אבן קיסר בע"מ ממוקם בשדות ים, ישראל והיא מייצרת משטחי קוורץ כיום בשלושה מפעלים בשתי יבשות – שני מפעלים בישראל ומפעל אחד בריצ'מונד היל במדינת ג'ורג'יה, בארה"ב.

אבן קיסר בע"מ נסחרת בנסד"ק מאז 2012 (NASDAQ;CSTE).

אבן קיסר עומדת בתקנים ובאישורים הבאים: תקן ISO 14001  (תקן גלובלי להגנה על איכות הסביבה), תקן ISO 9001 (תקן ניהול איכות), אישור NSF (בטיחות בריאות הציבור), וחותמת המכובדת של Good Housekeeping ממכון המחקר Good Housekeeping Research Institute.

חברת אבן קיסר היא גם חלוצה מבחינת הסטנדרטים שלה בשמירה על איכות הסביבה וקיימות. בתהליך היצור של המשטחים שלנו, 97% מהמים ממוחזרים. שיעור דומה של מחזור נעשה באבק הנוצר כתוצאה משיגור בהובלה ימית, טיפול במוצרים, ייצור ועיבוד. 

אבן קיסר שואפת באופן תמידי להגן על כדור הארץ ועל רווחת לקוחותיה.

 

סיפור של חדשנות

מאז ומתמיד עמדה חברת אבן קיסר בחזית החדשנות של תעשיית ייצור משטחי קוורץ.

בין אם מדובר בפיתוח טכנולוגיות חדשות ותהליכי ייצור המאפשרים לנו ליצור עיצובים פורצי דרך, או בשיתופי פעולה עם המעצבים המובילים בעולם כדי לחשוב על רעיונות חדשים, אבן קיסר עובדת מתוך תשוקה מתמדת לחדשנות. לאורך השנים יצרנו מרקמים וגימורים שונים, כמו גם עיצובים יוצאי דופן שאין דומה להם.

אנו פועלים תמיד בכדי לספק לכם את הכלים באמצעותם תטביעו את חותמכם האישי בכל חדר וחדר, ותיצרו עיצוב פנים ייחודי ובולט מכל דבר אחר.

 

הקולקציות שלנו

קולקציית (Supernatural Collection)

קולקציית ה-Supernatural, המעוצבת בהשראתן של האבנים הטבעיות היפות ביותר בעולם, היא התוספת העדכנית ביותר למגוון הדגמים שלנו. באמצעות טכנולוגיה חדשנית מסוגה משתלבים בגווני האבן השונים שבהם משתרגים עורקים עדינים, גם מרקמים מיוחדים. עיצוב ה-Supernatural החדש מעניק מראה יוצא דופן לכל עיצוב – מהמסורתי והקלאסי ועד המודרני והחדשני, תוך שמירה על כל היתרונות והאיכויות הנצחיות של אבן קיסר.

קולקציית מטרופליטן  (Metropolitan Collection)

אבן קיסר מובילה את הטרנד התעשייתי עם קולקציית מטרופוליטן החדשה. כל משטח בקולקציה עוצב באופן המשקף מרקמים אותנטיים של ייצור כדוגמת פלדה מחומצנת, מריחות טיח ובטון גולמי. הוראציות השונות במראה אוצרות בתוכן הבדלים של עומק ותנועה והופכות כל משטח ליחיד במינו.

קולקציית קלאסיקו (Classico Collection)

קולקציה קלאסית זו מתאפיינת במנעד צבעים שנע בין גווני אפור לצבעוניות ססגונית. זוהי קולקציה אידאלית ליישומים רבים בבתי מגורים ובבתי מסחר. צבעי קלאסיקו מגיעים בשלושה גימורים שונים: מבריק, מט וויינטו

קולקציית קונצ'טו (Concetto Collection)

קולקציית אבני חן חצי יקרות. קולקציית קונצ'טו מציגה אבני חן חצי יקרות שנחתכו ושובצו באופן אינדיבידואלי במשטחים, בעבודת יד. משטחי קונצ'טו מגיעים בצבעים מיוחדים ומתאפיינים בשקיפות למחצה, המעניקים יחד תוספת משמעותית לכל עיצוב פנים.

לעמוד הקולקציות

 

שיתוף פעולה עם המעצבים המובילים בעולם

מעצבים ואדריכלים בעלי שם עולמי בחרו לחבור לאבן קיסר על מנת לקבוע מגמות עיצוב חדשות. בעוד ששיתופי הפעולה שלנו זכו בפרסי עיצוב רבים, הם ממלאים תפקיד חשוב יותר בעבורנו. החיבור אל המעצבים דוחף אותנו לפרוץ את גבולות החומר והעיצוב בכלל. אנו שואפים תמיד לחדש ולקבוע סטנדרטים חדשים לחללים הפנימיים שלכם, ולסלול דרך לסגנונות חדשים בעיצוב, לקולקציות חדשות ולמרקמים חדשים, שמעניקים ללקוחות שלנו את העיצובים הכי טרנדיים והכי מודרניים.

 

תחזוקה קלה המתאימה לחיים המודרניים

כדי לשמור על מראה חדש של משטחי אבן קיסר נדרש טיפול מינימלי. ניקוי המשטחים עם סבון ומים או בעזרת חומר ניקוי עדין יבטיח שהברק יישמר למשך שנים רבות. אין צורך בווקס או באיטום.

המגוון הרחב של הצבעים, הסגנונות והמרקמים של מוצרי אבן קיסר יחד עם המאפיינים הפנימיים של המשטחים שלנו: חוזק ומוצקות, העדר נקבוביות, יציבות ועמידות בפני שריטות וכתמים, מספקים ללקוחות שלנו משטחים מצוינים לחללים הפנימיים שלהם, ומתחרים במשטחי גרניט, במשטחים העשויים גוש אחד או שכבות (Laminate) וכן במשטחי קוורץ אחרים.

לעמוד ניקוי ואחזקה

 

איכות ושירות

ככל שאנו מלאי תשוקה לעיצוב ויופי, כך אנו מחויבים לספק את האיכות והשירות הטובים ביותר. אבן קיסר זכתה להכרה עולמית בזכות המחויבות של החברה לאיכות, לבטיחות ולסטנדרטים של איכות הסביבה. כל אחד מהמשטחים שלנו נבדק בקפידה כדי להבטיח עמידה ברמה הגבוהה והמחמירה ביותר בתקני איכות בינלאומיים.

המשטחים שלנו מגיעים עם אחריות מורחבת ואנו מעניקים שירות מקצועי ותמיכה ללקוחותינו ביותר מ 50 מדינות ברחבי העולם.