אבן קיסר בשבוע העיצוב בחולון

חלל הגלריה המרכזית, בו מוצגת תערוכת "רעיון מגירה", עוצב בשיתוף פעולה של אבן קיסר ושל מוזיאון העיצוב; התערוכה תוצג על משטחי החברה. במסגרת הפעילות במעבדת המוזיאון, ייחשפו המבקרים לעולם המרתק והמורכב של תהליך יצירת המשטחים תוך פעילויות יצירה מהנות לילדים. בנוסף, החברה תציע הצצה ראשונה של 48 שעות בלבד למיצג האינטראקטיבי Movements"" בשיתוף עם המעצב פיליפ מלואה: נדנדות מעוצבות ממשטחי אבן קיסר

"אבן קיסר", מובילה עולמית בייצור משטחי קוורץ, תשתתף בשבוע העיצוב חולון, אשר יתקיים בחול המועד פסח, 5-9.4.2015. 

משטחי אבן קיסר משחקים תפקיד משמעותי בתערוכת "רעיון מגירה" של החברה האיטלקית אלסי, המוצגת בגלריה המרכזית במוזיאון, שכן חלל הגלריה המרכזית עוצב בשיתוף פעולה של אבן קיסר ושל מוזיאון העיצוב כאשר דגש מרכזי הושם על העצמת המייצגים המשתתפים בתערוכה ויצירת עיצוב הוליסטי המחבר בין משטחי אבן קיסר למייצגים. על גבי שולחנות עשויים משטח אבן קיסר מדגם 4120 יוצגו הפריטים המשתתפים בתערוכה. השולחנות עוצבו בגימור מט ייחודי בכדי שיותאמו באופן מושלם לתערוכה. בנוסף, טקסט ההסבר המלווה כל פריט ופרטי בתערוכה, מודפס על משטחי אבן קיסר מדוקקים מדגם 4001 מסדרת הבטון החדשה של החברה. 

בחלל המעבדה במוזיאון, תציב החברה 3 שולחנות עשויים משטחי אבן קיסר. על גבי מדפים עשויים מהקולקציה החדשה של החברה יוצבו צנצנות מלאות בחול ובדוגמאות של פיגמנטים באופן הממחיש את תהליך העבודה המרתק והמורכב לייצור משטחי החברה: החל משימוש בחול ובקוורץ ועד למשטח הסופי והמוכר. במסגרת זו, תציע החברה פעילויות יצירה לילדים, במסגרתן ייצרו מרצפת או תמונה העשויים ממשטחי אבן קיסר. 

בנוסף, במסגרת אירועי פתיחת התערוכות במוזיאון, תציע החברה הצצה ראשונה ובלעדית של 48 שעות בלבד למיצג אותו היא צפויה להציג בתערוכת העיצוב השנתית Fuori Salone מילאנו שתיערך באמצע חודש אפריל. השנה, בחרה החברה לשתף פעולה עם המעצב הבינלאומי Philippe Malouin (פיליפ מלואה) במיצג האינטראקטיבי Movements ("תנועות"). 

החברה תציג בין התאריכים 23-24.3.15 חלק מהמיצג, המורכב מ-12 יחידות של נדנדות, העשויות כולן מקולקציית 2015 של משטחי אבן קיסר. הנדנדנות, המזוהות בדרך כלל עם עולם חסר דאגות ופעילות ילדותית, הוצאו מסביבתן הטבעית והן "מזמינות" את המבקרים למשחק ולאינטראקציה עם החומר.

אודות אבן קיסר

אבן קיסר היא חברה בורסאית בינלאומית אשר נסחרת בבורסת ניו-יורק ונחשבת לאחת החברות הישראליות המצליחות בעולם. החברה נוסדה בקיבוץ שדות-ים בשנת 1987 ונחשבת למובילה ולחלוצה העולמית בתחום משטחי הקוורץ. מוצרי החברה נמכרים ביותר מ- 50 מדינות ברחבי העולם.

מאז הקמתה, החברה חוללה מהפך בשוק משטחי הקוורץ המקוריים וניצבת בחזית הפיתוח והייצור המקוריים של משטחים איכותיים. משטחי אבן קיסר מכילים עד 93% קוורץ וביצירתם עושים שימוש בטכנולוגיות מתקדמות וידע קנייני. המשטחים פונקציונליים מאוד ומתקדמים מבחינה עיצובית, ומציעים אין ספור יישומים שימושיים, החל ממשטחי עבודה למטבח ומשטחים לחדר האמבטיה, וכלה בריצוף, חיפוי קירות, ריהוט, ועוד. החברה מציעה ארבע קולקציות ייחודיות – Classico, ™Supremo, ™Motivo™ ו-Concetto™ – המהוות מנעד ייחודי ועשיר של צבעים, דוגמאות ומרקמים המאפשרים לכל לקוח למצוא את "המשטח האולטימטיבי", וליצור את החלל הייחודי לטעמו. העיצובים של אבן קיסר ממשיכים ומתפתחים בהתמדה במקביל למגמות המשתנות בעולם, ועל מנת לעמוד בתקני האיכות הבינלאומיים הגבוהים ביותר.