שאלות נפוצות

 

אודות משטחי אבן קיסר

 • מדוע כדאי לבחור במשטחי הקוורץ של אבן קיסר?

  הקוורץ, ממנו מיוצרים משטחי אבן קיסר, הינו מחצב טבעי הנחשב לאחד החומרים החזקים בטבע. קולקציית אבן קיסר משלבת בין עיצוב חדשני בהשראת טרנדים עולמיים, לבין עמידות וחוזק לאורך שנים. הודות למאפייני הקוורץ, בחירת חומרי גלם איכותיים ובקרת איכות  קפדנית, המשטחים שלנו שומרים על מראה עדכני וחדש לאורך שנים, תוך שהם מצריכים ניקוי ותחזוקה מינימליים. למדו עוד אודות הקוורץ ואופן התחזוקה.

 • האם משטחי אבן קיסר ידידותיים לסביבה?

  ערכי איכות הסביבה מצויים אצלנו בעדיפות עליונה. המשטחים והמפעלים שלנו קיבלו אישורים ותווי תקן מחמירים. אנו פועלים להפחתת פליטות הפחמן, למיחזור חומרים ולשימוש בחומרים טבעיים. תוכלו לקרוא עוד על המחויבות שלנו לאיכות הסביבה כאן.

   

שימוש משטחי אבן קיסר

ניקוי ואחזקת משטחי אבן קיסר

 • מה הטיפול הנדרש לתחזוקת משטחי אבן קיסר?

  משטחי הקוורץ שלנו עמידים בפני סדקים, קילוף, כתמים ושריטות. ניקוי ואחזקת המשטחים הינו פשוט ומצריך במרבית המקרים חומר ניקוי פשוטים, הנמצאים בכל בית ומטלית. למדו עוד על הוראות הניקוי והאחזקה של משטחי אבן קיסר באתר.

 • כיצד ניתן להסיר כתמים עקשניים?

  במקרה של כתמים עקשניים, מומלץ לעשות שימוש בחומר הניקוי "אסטוניש" של יעקובי (בקבוק צהוב המיועד לניקוי חדרי אמבט). את החומר יש למרוח באמצעות סקוטש-ברייט עדין. לאחר הפעולה, יש לשטוף היטב עם מים. לחצו להוראות ניקוי ואחזקה נוספות.

 • האם יש צורך להשתמש בחומר איטום?

  לא. משטחי הקוורץ של אבן קיסר מיוצרים כך שהמשטחים דחוסים ואטומים במידה רבה, ולכן אין צורך לעשות שימוש בכל חומר איטום (סילר/ ווקס/ שמן/שעווה).

 • כיצד ניתן להכשיר את משטחי הקוורץ של אבן קיסר?

  להכשרת המשטח יש לשפוך מים פושרים ורק לאחר מכן מים רותחים. אין להניח אבנים על המשטח.

רכישה, התקנה ואחריות למשטחי אבן קיסר

 • היכן אני יכול לרכוש את משטחי הקוורץ של אבן קיסר?

  תוכלו להתרשם ממגוון תצוגות ומשטחי אבן קיסר במאות נקודות תצוגה הפזורות ברחבי הארץ.
  לרשימת החנויות והמעבדים המורשים לחצו כאן

 • מהי תקופת האחריות?

  האחריות על משטחי הקוורץ של אבן קיסר ניתנת לכל החיים מיום ההתקנה, בתנאי שההתקנה מתבצעת על-ידי מעבד מורשה המנפק ספח למשלוח תעודת אחריות בקשר למשטח. האחריות ניתנת על פי תנאי תעודת האחריות. 

 • האם רק מעבד מורשה יכול לתת תעודת אחריות של אבן קיסר?

  כן, רק מעבד מורשה יכול לנפק ספח למשלוח תעודת אחריות בגמר ההתקנה. את הספח ניתן למלא בקלות בממשק ידידותי באתר או באמצעות משלוח הטופס בפקס 04-6260938 עבור "מחלקת שירות לקוחות אבן קיסר" בתוך 30 ימים ממועד ההתקנה. 

  רשימת המעבדים המורשים הינה דינמית, לכן לפני ביצוע הזמנת עבודה רצוי לוודא בעמוד נקודות המכירה באתר או במוקד השירות של אבן קיסר שמעבד השיש אכן מורשה.

  לפניות: 1-800-77-88-00

עיצוב וקולקציית אבן קיסר

 • כיצד מתאימים את צבע המשטח לגוון הארונות ולחלל הנתון?

  קולקציית הדגמים של אבן קיסר מציעה מגוון רחב של צבעים ודוגמאות, על מנת שתוכלו להגשים את החלום העיצובי שלכם. כדי לקבל השראה כיצד ישתלב המשטח שבחרתם בחלל שלכם, נסו את אפליקציית ההדמיה שלנו והתאימו בין צבע המשטח לשאר האלמנטים בחלל כגון חיפוי קירות, ריצוף, ארונות ועוד.

 • אילו צבעים יש? אילו עיצובים?

  קולקציית הצבעים והעיצובים של משטחי אבן קיסר היא רחבה ומציעה מגוון מבין ארבע קולקציות המוצרים של אבן קיסר: קלאסיקו, supernatural, מטרופילטן המגיעים עם אחריות לכל החיים ולצידים סדרות קונצ'טו והפרוצלן החדשה. בעמוד הקולקציות תוכלו להתרשם ממגוון הדגמים בסינון לפי העדפותיכם. קולקציית דגמי אבן קיסר הנמכרים בלמעלה מ -50 מדינות מאפשרת לנו לקבל השראה מכל העולם ולתרגמה לעיצוב ולטעם המקומי.