קולקציית הגליטרים

דגמים חדשים בקולקצית גליטרים

כשם שתכשיט יוקרתי משלים הופעה זוהרת, כך גם הבית זקוק לתכשיטים משלו. לקולקציית הקלאסיקו של אבן קיסר התווספה לאחרונה סדרת הגליטרז, ובה משטחי קוורץ מנצנצים שנועדו להוסיף לחלל הביתי נגיעה של זוהר. סדרת גליטרים היא פרי פיתוח חדשני המאפשר שילוב של זירקונים ומראות בתוך המשטח. המראה המתקבל עשיר במיוחד, מלווה בהברקות עדינות והחזרים של אור. 

קולקציית הגליטרים מורכבת משלושת הדגמים: 7011 , 7111 , 7013​.

 

אם בחרתם במשטח מנצנץ, אנחנו ממליצים לתת לו להיות הכוכב הראשי של החלל, ולשלב אותו לצד אביזרים ורהיטים שיבליטו את תכונותיו הייחודיות. כדאי לזכור שדגמי הגליטרז אוהבים תאורה מוקפדת לידם. זו יכולה להיות תאורה מלאכותית או לחלופין תאורת יום טבעית מחלון סמוך, שיגרמו להם להיראות במיטבם.

חמשת הדגמים בסדרת גליטרים, אפור, אפור כהה, זהב שחור ואדום, יתנו מענה למגוון מגמות בעיצוב הבית ועיצוב המטבח, ויתחברו בטבעיות לסגנונות עכשוויים כמו מראה אורבני, אולטרה-מודרני והיי טק. חללים מסוג זה נהנים בדרך כלל ממיטב הפיתוחים האחרונים בעיצוב ובחומר, והגליטרז הוא אחד מהם. הברק המעודן והמרקם הייחודי של המשטח יוסיף עושר חומרי והדגשים מטאליים לחלל המעוצב, וייתן תחושה עוטפת של חדשנות ויוקרה. שם המשחק בשימוש בגליטרז הוא שילובי מרקמים וירידה לפרטים הקטנים – אפשר לשלב לצדו אביזרים משלימים וריהוט בשלל גימורים לקבלת מראה ייחודי בלתי נשכח.

מחפשים טיפים ליצירת מטבח מודרני ? הקליקו כאן