כיורים למטבח מבית אבן קיסר

אחרי שעשתה לה שם בינלאומי בתחום​ משטחי העבודה והחיפוי למטבח, משיקה חברת אבן קיסר ליין של כיורי מטבח אשר מביאים שתי מגמות עיצוביות חמות בתחום: טרנד ה-Total Look וטרנד ה-Mix and Match נכנסים אליכם למטבח.

עולם המטבחים עבר בשנים האחרונות מהפך שהפך את המטבח מחדר שימושי ונסתר המשמש לבישול, למוקד עיצובי ואדריכלי בו מתרחש האירוח, המפגש – ולמעשה מרכז החיים של הבית. בהתאם לכך, עיצוב מכשירי החשמל, ארונות המטבח משטחי העבודה, ואלמנטים נוספים עבר טרנספורמציה- משימושי בלבד למעוצב, אסתטי וחכם. יחד עם זאת, כיורי מטבח נשארו עד כה כנישה לא מטופלת: יציקות קרמיקה לבנות סטנדרטיות או כיורי נירוסטה מלבניים. 

אבן קיסר שמה לה למטרה להביא את העיצוב החכם, המתקדם, המגוון, והמפתיע שמאפיין את החברה בעיצוב משטחים אל התחום כיורי מטבח. להפוך את כיור המטבח לאלמנט עיצובי ולהציע כיורים למטבח שאינם סטנדרטיים אלא יצירתיים, אינם רק שימושיים אלא גם מפתיעים ומעוצבים. 

לפני כשנה השיקה חברת אבן קיסר ליין של כיורי מטבח אשר נוצקו מאותם גבישי קוורץ אשר מהם עשויים משטחי העבודה והחיפוי של החברה. כיום אפשר להשיג את כיורי הקוורץ בחמשת הגוונים המובילים של אבן קיסר: לבן צח (1141), לבן (2141) בז' (2220), ושני דגמי כיורים למטבח דמויי בטון: מחולק (4003) וקלאסי (2003​) המתכתבים עם טרנד הבטון המוביל את המראה התעשייתי בעיצוב מטבחים.

כיור יצוק אבן קיסר

מאחר והכיורים יצוקים מאותם החומרים ובאותן הטקסטורות של משטחי אבן קיסר, הם מאפשרים מראה Total Look קלאסי בו המשטח והכיור נראים כמקשה אחידה אחת. למי שדווקא מחפש שילוב של צבעים וטקסטורות ניתן גם לעשות Mix & Match יצירתי בין משטח עבודה בגוון אחד לבין כיור בגוון אחר, כך שהכיור יראה כמו נגיעת צבע שונה בתוך משטח עבודה אחיד. לצד התקנת כיור עליונה בה החיבור בין משטח העבודה לכיור נראה לעיין, מתאפשרת גם התקנה תחתונה בה החיבור נסתר כך שהכיור והמשטח נראים כאילו נוצקו יחד. 

הצבעים, הטקסטורות, ושיטות ההתקנה השונות מזמינות כולן גל של יצירתיות ופתרונות עיצוביים מתוחכמים ומפתיעים שיהפכו הכיור לאלמנט חשוב בעיצוב המטבח הכללי. תרצו לקבל רעיונות למטבח שלכם? בעזרת סדרת כיורי מטבח אבן קיסר​ תוכלו לנסות את השילובים השונים של צבעי כיורים למטבח ומשטחים עד שתגיעו לשילוב המתאים לעיצוב המטבח שלכם.

סדרת כיורי מטבח אבן קיסר​

כיורי מטבח מבית אבן קיסר אינם חדשניים רק ברמה העיצובית, אלא מביאים את חוד החנית הטכנולוגית בתחום: הכיורים מיוצרים בשיתוף עם חברה גרמנית מובילה תוך הקפדה על תקנים בינלאומיים מחמירים, ומגיעים עם שתיים עשר שנות אחריות. הם עשויים מאותם גבישי קוורץ טבעי מהם עשויים משטחי החברה, מה שאומר שבדיוק כמו המשטחים המוכרים גם כיורי הקוורץ מתאפיינים באותה אריכות שנים, קלות ניקיון, תחזוקה נוחה, ועמידות המאפיינת את מוצרי אבן קיסר. 

ניתן לנקות ולתחזק את הכיורים עם מים, סבון או כל חומר ניקוי סטנדרטי – מבלי לפגוע בברק הטבעי שלהם, וגם לאחר שנים של שימוש ליהנות מכיור מטבח שנראים כחדשים, וכל זאת לצד מראה עיצובי אלגנטי, מפתיע אשר מותאם אישית לעיצוב המטבח שלכם.

אבן קיסר כיורים