אבן קיסר גאה להציג: כיורי קוורץ

כיורי מטבח הפכו מיציקות קרמיקה לבנות וסטנדרטיות לעולם עיצובי שלם של חומר, צבע וטקסטורה. אבן קיסר מביאה לארץ את שני הטרנדים הכי חמים בתחום: טרנד ה-Total Look הקלאסי וטרנד ה-Mix and Match לנפש היצירתית.

לאחר חודשים ארוכים של פיתוח, השיקה אבן קיסר את כיור הקוורץ באולמות התצוגה לצד משטחי אבן קיסר. הכיור, בעל אותם יתרונות מוכרים של משטחי אבן קיסר – איכות, חוזק ותחזוקה פשוטה, יושק בשלב ראשון בחמישה צבעים של דגמי המשטחים המובילים: לבן קלאסי 1141, לבן בוהק 2141, קרם מדברי 2220 ובטון קלאסי 2003, שאליו הצטרף לאחרונה דגם הבטון החדש 4003 Sleek Concrete, המדמה צבע וטקסטורה של משטחי בטון תעשייתי וטרנדי. הכיורים החדשים מיוצרים מגבישי קוורץ טבעי בטכנולוגיה גרמנית מתקדמת וחדשנית, תוך הקפדה על התקנים המחמירים ביותר, מה שמבטיח איכות ועמידות לאורך שנים.

אם בעבר היו כיורי הקרמיקה או הנירוסטה שוברים את הצבע והמראה הכללי של משטח העבודה, כיום הטרנד החם בעיצוב המטבחים הוא כיורים המעוצבים בצבע ומחומר זהה לזה של משטח העבודה, מה שיוצר את מראה ה-total look הנקי והקלאסי. עם זאת, התאמת הכיור למשטח יכולה להפוך גם למשחק mix and match יצירתי המאפשר שילוב בין משטחי אבן קיסר לכיורים בצבעים שונים, וזאת מבלי להתפשר על חוזק הכיור. באתר הייעודי שהוקם לרגל ההשקה, תוכלו להגיע לשילוב המתאים לכם בדיוק.

בחברת אבן קייסר ציינו כי הושקעו בפיתוח הכיור משאבים רבים כדי להגיע לעיצוב חדשני שעונה על הצרכים של השוק. גורם בחברה מסר: אנו מאמינים כי הכיור שהשקנו ייתן מענה ללקוחותינו המעוניינים ליישר קו עם הטרנדים העולמיים בתחום: החל מהפרטים הטכניים כמו מידות הכיור, דרך בחירת מיקום כפתור ה-overflow הממותג ועד הקווים הישרים-נקיים של שפת הכיור".