בקצב הסמבה: משטחי אבן קיסר כובשים תערוכה יוקרתית בברזיל

 

אבן קיסר הציגה את קולקציית העיצובים בהשראת שיש טבעי ב- Expo Revstir שבסאו פאולו, וזכתה לקבלת פנים כמו שיש רק באמריקה הלטינית

תערוכת Expo Revestir הנערכת בסאו פאולו שברזיל היא אחד מהאירועים המרכזיים של שבוע האופנה והאדריכלות המקומי, ומשמשת כבמה המרכזית של דרום אמריקה להצגת החידושים האחרונים בתחום המשטחים ופתרונות הגימור. החל מקרמיקה, עץ וזכוכית, וכלה בפסיפס ומשטחי אבן. עם מעל ל-240 מציגים ו-45,000 מבקרים מכל העולם, זוהי זירה בינלאומית מרגשת למפגש והחלפת רעיונות למקצוענים מתחומי הבנייה, העיצוב והאדריכלות.

לקולקציית ה-Supernatural Designs


אבן קיסר מציגים ב- Expo Revstir בסאו פאולו

קולקציית העיצובים של אבן קיסר מוצגת בשנים האחרונות בהצלחה רבה גם על גבי במות ברחבי העולם, והחיבור עם Expo Revestir איפשר לה להציג בתערוכה הגדולה והמרכזית את קולקציית העיצובים בהשראת שיש טבעי. מדובר בקולקציית ה-Supernatural Designs, חמישה משטחים המעוצבים בהשראת שיש טבעי והחיבור החומרי לעולם הטבע.


קולקציית ה-Supernatural Designs: משטחים המעוצבים בהשראת שיש טבעי והחיבור החומרי לעולם הטבע

חמשת העיצובים הבולטים, Frosty Carrina, Dreamy Marfil, London Grey, Piatra Grey ו-Emperadoro, נוצרו באמצעות טכנולוגיות הייחודיות לאבן קיסר, ומציעים מראה טבעי וגימור שיש קלאסי יוקרתי.

המשטחים משלבים שפע של גוני אדמה עם ורידים ערפיליים עדינים, ויוצרים מראה רך ורענן שמשלים את סביבת המגורים העכשווית. הטקסטורות העשירות של המשטחים מתכתבות עם החומריות הטבעית של השיש, ומעוררות במתבונן את זכר מסורת הבנייה המפוארת של חומר אצילי זה.


טקסטורות עשירות ומראה רך ורענן מחברים את המסורת לסביבת המגורים המודרנית

בשל האיכות המאפיינת את משטחי אבן קיסר, מדובר במשטחים שנוסף על מעלותיהם האסתטיות, גם עמידותם וחוסנם הם ללא דופי. המבקרים בתערוכה מיהרו לאמץ לחיקם את הקולקציה, בקבלת פנים חמה כמו שרק ברזיל יכלה להציע.