נפגשים ברובע העיצוב Brera

אבן קיסר בשבוע העיצוב במילנו – נפגשים ברובע העיצוב Brera

שבוע העיצוב במילנו, מהאירועים החשובים והמשפיעים בעולם העיצוב, ייפתח בחודש אפריל לקהל הרחב. כמדי שנה, תהפוך העיר מילנו לקרנבל תוסס של עיצוב עכשווי, ותארח מעצבים מובילים, חברות עיצוב מכל העולם ומאות אלפי מבקרים. במקביל לתערוכה הרשמית (הסלון דה מוביל) נערכים ברחבי העיר אירועי ה – ,Fuorisalone שהפכו במרוצת השנים לשם דבר עבור המבקרים, ומקבצים את חזית העיצוב העולמית להתרחשויות מגוונות בגלריות ובמתחמי העיצוב. 

אבן קיסר נערכת גם השנה להציג בשורה עיצובית חדשנית בתחום משטחי הקוורץ, ותחשוף בתערוכה חגיגית את המשך שיתוף הפעולה עם בית העיצוב המוערך מיפן –Nendo. אחרי הצלחת הביתן בשנה ש​עברה ביורקוצ'ינה – תערוכת המטבחים הרשמית שמתקיימת מדי שנתיים, תיערך הפעם התצוגה בלב העיר, ברובע העיצוב Brera. באזור מרוכזים גלריות, חדרי תצוגה ובתי מלאכה והוא מהווה אבן שואבת לתעשיית העיצוב לאורך כל השנה. זו השנה הרביעית שברובע הציורי חוגגים באופן רשמי את שבוע העיצוב, והפעם נבחר כנושא מרכזי הקשר המתהדק בין קראפט ותעשייה.

התערוכה של אבן קיסר תמוקם ב- Palazzo Crivelli– מבנה מרשים בעל ערך היסטורי ואדריכלי, ששימש כביתם של שושלת קריוולי, מהחשובות, הוותיקות והאצילות בעיר. את החלל יאכלסו 2 מיצבים שעיצב המעצב הראשי של ננדו, Oki Sato, עבור אבן קיסר, המציגים פרשנות עכשווית ופורצת דרך לשימוש בחומר. המפגש בין המבנה הבארוקי, העיצוב המינימליסטי המזוהה עם סאטו והתכונה החגיגית של רובע ברירה, צפויים להיות מסעירים!

אנו מזמינים אתכם להתחבר אל העורק הראשי של סצנת העיצוב, עקבו אחר העדכונים מהאירוע:

פייסבוק, טוויטר, אתר Brera

אבן קיסר בשבוע העיצוב במילנו, 13-9 באפריל 2013

Fuorisalone, Palazzo Crivelli, 12 via Pontaccio, Brera Design District, Milan, Italy ​​​