אבן קיסר ומגזין העיצוב *Wallpaper
שמים את ישראל על מפת העיצוב העולמית

מהדורת ינואר 2015 של מגזין העיצוב הנחשב *Wallpaper כוללת עותק של 'Israel Revealed' , מוסף מיוחד המוקדש לעיצוב, אדריכלות וסגנון ישראלי, שהופק בשיתוף עם אבן קיסר, יצרנית משטחי קוורץ יוקרתיים. כספקית מובילה של חיפוי קירות וריצוף, הן לבתי מגורים והן למבנים מסחריים, וכמעצמה ההולכת וגדלה בעולם העיצוב, אבן קיסר מוכרת כעת את מוצריה בלמעלה מחמישים מדינות ברחבי העולם.

מתוך מתן תשומת לב לכישרונות הצעירים, החברה עובדת גם עם מעצבים, אוצרים, אדריכלים ויצרנים למטרת יצירת פסלי קוורץ ייחודיים, ריהוט, אירועים ואמנות קיר. בשנת 2014 מגזין *Wallpaper ואבן קיסר שיתפו פעולה ויצרו יחד יצירה משותפת שהוצגה בכנס היוקרתי 'Milan's Salone del Mobile'. אבן קיסר גם לקחה חלק בשיתוף פעולה ייחודי עם צמד המעצבים הצעירים לסטודיו 'Raw-Edges', שהשתתפו אף הם באותו כנס. אין זה מפתיע אם כך, שאבן קיסר מהווה שוב את השותף המושלם עבור *Wallpaper בפרויקט הנוכחי המוקדש כולו לעיצוב הישראלי.

לרגל השקתו של מוסף זה התקיים אירוע השקה חגיגי בתל אביב, במסגרתו הוצגו ראיונות עם אדריכלים ומעצבי פנים עכשוויים העומדים מאחורי יצירתו של קו הרקיע החדש של ישראל במעופם האמיץ והנועז, תוך שהם ממשיכים לחקור את הסגנון המודרניסטי המצוי ולהתאים טרנדים מודרניים למסורות המקומיות והתרבותיות של המדינה ולאקלים שלה. מוזמנים לדפדף במהדורה ולצפות בתמונות מן האירוע.