דילוג לתוכן המרכזי
בקריאה דוח אחריות תאגידית וקיימות 2020 (ESG)

דוח אחריות תאגידית וקיימות 2020 (ESG)

Life in Stone

אנו גאים להציג לכם את דוח האחריות התאגידית והקיימות הראשון של אבן קיסר. מאז היווסדנו עמדה המחויבות לסביבה ולאנשים שאיתם אנחנו עובדים בלב העסקים שלנו, ודוח זה מאפשר לנו לשתף אתכם בחזון הקיימות שלנו, בביצועים שלנו
עד כה ובמטרות שלנו לעתיד. בשנה החולפת התמודדנו עם אתגרים חסרי תקדים בשל ההשלכות הבריאותיות, הכלכליות והחברתיות של מגיפת הקורונה. נאלצנו לבצע התאמות באספקטים של התפעוליםוהעסקיים שלנו, אולם תקופה זו גם הזכירה לנו כמה חשוב לדאוג זה לזה – לעובדים, לשותפים, לספקים וללקוחות שלנו. אנו גאה בעובדי אבן קיסר ברחבי העולם, שהפגינו מסירות לווידוא שהאתרים והעסקים שלנו ימשיכו לפעול בצורה חלקה ובטוחה במהלך תקופה זו.
העובדה שלא ערכנו צמצומים משמעותיים במהלך המגיפה ושהמשכנו לעמוד לצד שותפינו לאורך שרשרת הערך, ובהם העמיתים, הספקים והלקוחות שלנו, מעידה לטובה על התרבות ועל המחויבות שלנו.

מפעל אבן קיסר אווירה
אנחנו רואים במשטחי העבודה שלנו את היסודות שהופכים ללבו הפועם של הבית ומייחסים חשיבות רבה לאחריות זו.

מזה למעלה משלושים שנה אנחנו מייצרים משטחי עבודה ייחודיים. אנחנו רואים במשטחי העבודה שלנו את היסודות שהופכים ללבו הפועם של הבית ומייחסים חשיבות רבה לאחריות זו. המחויבות שלנו לכדור הארץ, לבטיחות ולצרכנים משפיעה על כל פעולותינו. בדוח זה מתוארות פעילויות העבר והפעילויות הנוכחיות שלנו, תוך מבט אל העתיד שלנו במיקוד בקיימות ובצמיחה בכל הפעילויות והיחידות העסקיות שלנו.

אנחנו באבן קיסר מחויבים לקיימות דרך חדשנות מתמשכת במוצרים שלנו ודרך תהליכי ייצור ירוקים יותר. אנחנו מתמקדים
בשרשרת הערך הבנויה על ערכים סביבתיים, בריאותיים ובטיחותיים. נשמח להמשיך ולדווח על התקדמותנו בדוחות
עתידיים. אנחנו מזמינים אתכם להצטרף אלינו בצאתנו למסע הקיימות והחדשנות המשותף שלנו