דילוג לתוכן המרכזי

מגשימים חלומות עיצוביים במיליוני מטבחים בעולם, מאז 1987

כשמינרלים מבטן האדמה הופכים למשטחי עבודה על זמניים

חברת אבן קיסר הישראלית עומדת כבר למעלה מ-3 עשורים בחוד החנית של עיצוב וייצור משטחי קוורץ ופורצלן ונסחרת בבורסה של ניו-יורק  (CSTE) מאז שנת 2012. עם מעל ל-100 דגמים ועיצובים חדשניים פרי יצירתנו, המעניקים חיים למיליוני מטבחים, אנו מביאים לעולם בשורה של חדשנות עיצובית, איכות מוצרית בלתי מתפשרת וגימורים בעלי יופי על-זמני. אבן קיסר מעצבת ומייצרת משטחים ממינרלים טבעיים וקובעת סטנדרט ייחודי של עמידות, בטיחות ואחריות לכל החיים*  

מעצבים עבור אנשים

לעצב עבור אנשים ולשים אותם במרכז תהליך היצירה, היא הדרך שלנו לענות על הצורך הבסיסי של כולנו לביטחון, שלווה וחופש יצירתי. אנו מחוייבים להפיח חיים באבן והלהט והתשוקה העיצובית שלנו הן המובילות אותנו לעבר חזון זה.

לבחור באבן קיסר

תשוקה עיצובית תוצרת הארץ

עם שני מפעלי ייצור מתקדמים בארץ אנו גאים להיות חלק מתעשייה ויצירה ישראלית, מקורית, וחסרת פשרות. אנחנו מבטיחים להמשיך ולהוביל בטכנולוגיה עיצובית פורצת דרך ובעיצוב משטחי עבודה לבית ולמטבח.

למדו עוד על תהליכי הייצור

מחויבים לקיימות

אנו דוגלים בהפיכת תהליכי הייצור שלנו לברי-קיימא ככך האפשר תוך שמירה קפדנית על תקני הייצור והשימוש וצמצום טביעת הרגל האקולוגית שלנו.

מתחייבים לשמור על הסביבה

מעצבים את ליבו הפועם של הבית עבור מיליוני אנשים בכל רחבי העולם

עם נוכחות גלובלית רחבה וארבעה מפעלי ייצור בישראל, ארצות הברית והודו, משטחי אבן קיסר מעניקים מגע קסם ייחודי ליותר מ-1,000,000 מטבחים בלמעלה מ-50 מדינות.

concept-house-Israel

רוצים לקבל השראה מחוץ למחשב?

בואו לקונספט האוס ותוכלו לעצב בעצמכם את המטבח שתמיד דמיינתם ולראות אותו מתעורר לחיים.

תאמו ביקור בקונספט האוס

הצטרפו לעשייה שלנו

הכוח האנושי הוא הנכס החזק ביותר שלנו והבסיס לרוח העיצובית שאנחנו מובילים באמצעות תשוקה, חדשנות, ויצירתיות בלתי מתפשרת. למעלה מ- 1300 עובדים ברחבי העולם לוקחים חלק בתהליך היצירה והעיצוב שלנו ומנכיחים תרבות ורוח של שיתוף פעולה יצירתי, כל יום מחדש.

לעבוד באבן קיסר