דילוג לתוכן המרכזי

מגשימים חלומות עיצוביים במיליוני מטבחים בעולם, מאז 1987

כשמינרלים מבטן האדמה הופכים למשטחי עבודה על זמניים

חברת אבן קיסר הישראלית עומדת כבר למעלה מ-3 עשורים בחוד החנית של עיצוב וייצור משטחי קוורץ ופורצלן ונסחרת בבורסה של ניו-יורק  (CSTE) מאז שנת 2012. עם מעל ל-100 דגמים ועיצובים חדשניים פרי יצירתנו, המעניקים חיים למיליוני מטבחים, אנו מביאים לעולם בשורה של חדשנות עיצובית, איכות מוצרית בלתי מתפשרת וגימורים בעלי יופי על-זמני. אבן קיסר מעצבת ומייצרת משטחים ממינרלים טבעיים וקובעת סטנדרט ייחודי של עמידות, בטיחות ואחריות לכל החיים*  

מעצבים עבור אנשים

לעצב עבור אנשים ולשים אותם במרכז תהליך היצירה, היא הדרך שלנו לענות על הצורך הבסיסי של כולנו לביטחון, שלווה וחופש יצירתי. אנו מחוייבים להפיח חיים באבן והלהט והתשוקה העיצובית שלנו הן המובילות אותנו לעבר חזון זה.

לבחור באבן קיסר

תשוקה עיצובית תוצרת הארץ

עם שני מפעלי ייצור מתקדמים בארץ אנו גאים להיות חלק מתעשייה ויצירה ישראלית, מקורית, וחסרת פשרות. אנחנו מבטיחים להמשיך ולהוביל בטכנולוגיה עיצובית פורצת דרך ובעיצוב משטחי עבודה לבית ולמטבח.

למדו עוד על תהליכי הייצור

מחויבים לקיימות

אנו דוגלים בהפיכת תהליכי הייצור שלנו לברי-קיימא ככך האפשר תוך שמירה קפדנית על תקני הייצור והשימוש וצמצום טביעת הרגל האקולוגית שלנו.

מחוייבים לקיימות הדדית

מעצבים את ליבו הפועם של הבית עבור מיליוני אנשים בכל רחבי העולם

עם נוכחות גלובלית רחבה וארבעה מפעלי ייצור בישראל, ארצות הברית והודו, משטחי אבן קיסר מעניקים מגע קסם ייחודי ליותר מ-1,000,000 מטבחים בלמעלה מ-50 מדינות.

קונספט האוס ישראל - צפייה במשטחים בגודל מלא

רוצים לקבל השראה מחוץ למחשב?

בואו לקונספט האוס ותוכלו לעצב בעצמכם את המטבח שתמיד דמיינתם ולראות אותו מתעורר לחיים.

תאמו ביקור בקונספט האוס
טכנאי נוגע במשטח שיש אבן קיסר

מדיניות הבטיחות, בריאות ואיכות הסביבה הגלובאלית

אנחנו באבן קיסר מאמינים שכל אחד ראוי לעבוד בסביבת עבודה בטוחה, וכן שפציעות ותקריות ניתנות למניעה.

לקריאת המדיניות