דילוג לתוכן המרכזי

מבטיחים את עתידנו דרך קיימות שיתופית והדדית

אנחנו מייצרים משטחים ברי קיימא

עבורנו קיימות היא יותר ממטרה. היא עיקרון

אבן קיסר מאמינה בקיימות הדדית ושיתופית, לפיה בני האדם והטבע חיים יחד, כמערכת אקולוגית אחת שלמה בכדור הארץ המשותף לכולנו. באמצעות המוצרים ושיטות העבודה שלנו אנו מקדמים אחריות אנושית כלפי הסביבה והחברה, ויוצרים קשר עם הטבע מלב הבית. לאורך כל שרשרת הערך שלנו, אבן קיסר מטפחת קיימות הדדית ושיתופית.

אנו משקיעים ביוזמות בר קיימא מוכוונות בטיחות לאורך כל מחזור חיי המוצר שלנו. משלב הייצור ועד לשימוש הסופי, אנו לוקחים אחריות על קידום שיטות המסוגלות להוביל שינוי לעבר עתיד ירוק יותר.

המצוינות שלנו בשמירה על הסביבה, צדק חברתי וממשל תאגידי (ESG) ניכרת בכל דבר שאנו עושים, כפי שמתואר בדוח ה-ESG progress report של אבן קיסר לשנת 2021-2022

הצטרפו אלינו למסע אל עתיד טוב יותר, בו כולנו מהווים מערכת אקולוגית שלמה ומשגשגת.

שמירה על העולם בשלב חומרי הגלם

שמירה על העולם בשלב חומרי הגלם

יעילות משאבים המחזקת טביעת רגל ירוקה

אנו בוחרים שותפים שמספקים לנו חומרי גלם באיכות הטובה ביותר, ועומדים בדרישות ובסטנדרטים הסביבתיים והחברתיים.

שיתופי פעולה למען הטוב

השותפים בהם אנו בוחרים פועלים לפי קוד התנהגות הספקים בתעשייה, ומחויבים באופן מוחלט לשמירה על איכות הסביבה וזכויות אדם.

ניטור, בקרה ופיקוח שוטפים

אנו בודקים, מבקרים, ומשפרים ללא הרף את הנהלים שלנו, ומקיימים שגרת ביקורים קבועה באתרי הייצור של השותפים שלנו כדי להבטיח עמידה בתקנות זכויות אדם ויעילות משאבים.

יותר מיחזור

אנו עוברים להשתמש בנייר ממוחזר בתהליכי הייצור שלנו, בשנת 2021 מיחזרנו למעלה מ-1,200 טון נייר ובכל שנה אנו ממחזרים 100,000 שקי חומר גלם.

הסמכת SCS לתכולה ממוחזרת

חלק מדגמים שלנו נושאים את תו התקן העולמי SCS המאשר כי המשטחים עשויים עד 40% חומרי גלם ממוחזרים טרום צריכה (מראות, זכוכית וחומרי פסולת בדרגת איכות ראשונה המופקים בתהליך הייצור ומתאימים לשימוש חוזר).

שמירה על העולם בשלב הייצור והשינוע

שמירה על העולם בשלב הייצור והשינוע

יעילות הממזערת שינוי אקלימי

אנו פועלים כדי למקסם יעילות באנרגיה, במים, בפסולת ובחומרי גלם בכל תהליך הייצור שלנו, ועוברים לאנרגיה מתחדשת הממזערת את טביעת הרגל האקלימית שלנו.

10% פחות צריכת אנרגיה עד 2025

אנו ממשיכים לצמצם את צריכת האנרגיה שלנו בכל שנה, וכבר השגנו הפחתה של 4% בשנת 2020 לקראת היעד שהצבנו לקיצוץ נוסף של 10% עד 2025.

פחות גזי חממה

אנו מקיימים את ההבטחה להפחית בעולם את גזי החממה, וכבר רשמנו ירידה של 12% בשנת 2018 ועוד 5% ב-2019, תוך ניטור, בקרה ומזעור פליטת מזהמי אוויר (NOx, Sox, וכד׳) המשפיעים על שינויי האקלים ועל הבריאות של כולנו.

צמצום צריכת מים

צמצמנו את צריכת המים ב-24% בתהליך הייצור של כל משטח ומשטח, ואני מחויבים להוריד את המספר הזה בעוד 10% לכל משטח בשנת 2025.

בטיחות ובריאות קודם כל

אנו מובילים את תרבות הבטיחות והבריאות ברחבי העולם באמצעות מיזמי סביבה ותוכניות חינוך והכשרה, עם ירידה משמעותית של 72% פחות פציעות (אבדן כושר עבודה) בשנים 2018-2020 בזכות שיפור מתמיד של תהליכי העבודה.

40 פרויקטים ייעודיים לשיפור הבטיחות והגהות

השקענו בפיתוח של יותר מ-40 פרויקטים להפחתת השימוש בחומרים מסוכנים (סיליקה, סטירן ואצטון) באתרי ייצור.

שמירה על העולם בשלב השימוש במוצרים ומיחזורם

שמירה על העולם בשלב השימוש במוצרים ומיחזורם

שרשרת גלובלית של שותפויות ליצירת שינוי חיובי

אנו מאמינים שכולנו חזקים יותר יחד, וזו הסיבה שאנו יוזמים ומטפחים רשת של שותפויות ברחבי העולם המחזקת את הקיימות ומיישמת שיטות ירוקות בהיבטים המגוונים של שרשרת הערך.

המוצרים שלנו עמידים ודורשים תחזוקה מועטה, דבר התורם לסביבה בריאה

המשטחים ברי הקיימא שלנו נוחים לטיפול ואינם דורשים חומרי איטום, הם נשארים עמידים ויפים לאורך זמן עם תחזוקה מינימלית המפחיתה גם את השימוש בחומרי ניקוי.

אחריות לכל החיים

אנו מיצרים משטחים ברי קיימא באיכות פרימיום עם אחריות לכל החיים המבטיחה דרגת ביצועים גבוה ועמידות לאורך זמן, ולכך השפעה חיובית ראשונה במעלה מנקודת מבט אקולוגית.

חותמת GREENGUARD

כל משטחי הקוורץ של אבן קיסר מוסמכים לפי תקן GREENGUARD המאשר כי המוצרים שלנו עומדים בתקנים המחמירים ביותר מבחינת פליטות.

אפשרויות מיחזור משטחים או שימוש חוזר בהם

אנו מפתחים הזדמנויות בטוחות ויעילות לשימוש חוזר במשטחים ואפשרויות למיחזור שלהם בתום השימוש לאחר שנים רבות, כחלק ממימוש המחויבות שלנו למזער פסולת ולמקסם יעילות.

בריאות ובטיחות מעבדי האבן עומדת בראש סדר העדיפויות

אנו פועלים באופן יזום להבטיח את בריאותם של מעבדי המשטחים. התוכנית שלנו Master of Stone הציבה סטנדרט חדש של בטיחות באמצעות הכשרה מקצועית ומתן גישה לידע מהותי, תוך הבטחת בריאות העובדים, הספקים והשותפים.

שותפים בפרויקטים של בנייה ירוקה ברחבי העולם

אנו חברה רשומה במועצת הבניה הירוקה USGBC ו-ILGBC (ארה"ב וישראל), והמפעלים שלנו מוסמכים לייצור משטחים ברי קיימא המשמשים בפרויקטים של בנייה ירוקה ברחבי העולם בשל תהליך הייצור הידידותי לסביבה ושיפור יעילות מחזור החיים של כל מוצר.

הסמכת NSF לשימוש בסביבות מזון

משטחי אבן קיסר אינם נקבוביים ועומדים בתקן התברואה NSF של הארגון הבינלאומי לבטיחות וגהות, המבטיח כי משטחי העבודה שלנו בטוחים לשימוש בכל סביבות המזון.

הימנעות מחומרים מזיקים לפי הצהרת Red List הבינלאומית

אנו מפרסמים הצהרת Red List המבטיחה כי המוצרים שלנו נקיים מחומרים המסומנים כאדומים לפי אתר International Living Future Institute, לטובת בריאותם של בני האדם ולמען איכות הסביבה.

תווית Declare המאומתת על ידי צד שלישי, לשקיפות מלאה

המרכיבים שלנו רשומים בבירור בתוויות Declare המאומתות ומאושרות על ידי צד שלישי חיצוני, לשקיפות מלאה המבטיחה שכל אחד יכול לדעת בדיוק מה נמצא במרבית המוצרים שלנו, אשר מתאימים ב-100% לשימוש בפרויקטים LBC (Living Building Challenge), בבנייני LEED וביוזמות המכון הבינלאומי ILFI (Living Future Institute).

חוליה אחת בשרשרת גלובלית של יצרנים ירוקים

אנו גאים להיות חלק משרשרת גלובלית של חברות המאוחדות סביב נושא הקיימות, המסייעות זו לזו במסע של כולנו אל עבר עולם טוב יותר.