דילוג לתוכן המרכזי
בקריאה גימורים, מידות וקנטים

גימורים, מידות וקנטים

עיצובי הקוורץ והפורצלן שלנו באים לעולם מתוך תשוקה אמיתית לעיצוב שמניעה אותנו לפרוץ את גבולות החומר והיצירתיות בכל פעם מחדש.

המשטחים שלנו מגיעים במספר גדלים ובגימורים מגוונים כך שתמיד תוכלו למצוא את העיצוב המתאים לכם ביותר, בהתאם לסגנון המועדף עליכם ולצרכים שלכם.
כאן תוכלו למצוא את כל המידע הטכני על העיצובים והמשטחים שלנו ולהכיר לעומק את האפשרויות העומדות בפניכם.

הגימורים שלנו

העיצובים של אבן קיסר מגיעים בגימור מבריק, מט או מט במרקם גולמי. חלק מהמשטחים מגיעים במספר סוגי גימורים לבחירתכם, וחלק מהם מגיעים בגימור מסוים בלבד אשר משלים את העיצוב הנועז. כל אחד מהגימורים שלנו משתלב עם המשטח בצורה מושלמת תוך שהוא מדגיש את העיצוב ושומר על האיכות והנראות שלו לאורך זמן.

גימור מבריק

גימור חלק ובוהק במיוחד, המדגיש את הפרטים העדינים של העיצוב. הגימור המבריק קולט את האור ומחזיר אותו באלגנטיות כך שהחלל מסביב מואר בזוהר טבעי ועדין, שמוסיף לו נופך מרווח יותר ויוקרתי. זמין עבור משטחי קוורץ בלבד

גימור מט

גימור המט מתאפיין בברק דמוי סאטן עם טקסטורה עדינה. גימור רך למגע ונעים לעין היוצר תחושה חמימה ומלטפת. הגימור מחזיר בעדינות את האור באופן שמדגיש את עומק הצבעים והתבניות, בייחוד כשמדובר בגוונים כהים. זמין עבור משטחי קוורץ ופורצלן

גימור מט במרקם גולמי

גימור עשיר וגולמי שהצלחנו לפתח בזכות טכנולוגיה מתקדמת שנועדה ליצור מרקם ייחודי למגע. הגימור מגלם בתוכו את החווייה הבלתי מהוקצעת של חומרים תעשייתיים ויוצר משטח עם טקסטורה גסה ומסקרנת מצד אחד, אך קלה לניקוי מצד שני. זמין עבור משטחי קוורץ ופורצלן


מידות המשטחים שלנו

מידות משטחי הקוורץ

הגודל הסטנדרטי של כל משטחי הקוורץ הוא 305 ס"מ על 144 ס"מ. כל המשטחים בגודל סטנדרטי מגיעים בעובי של 20 מ"מ ואת רובם ניתן להשיג גם בעובי של 30 מ"מ. משטחים נבחרים ניתן גם לקבל בעובי של 13 מ"מ

משקל כוללק"ג / 2 מטר
30 מ"מ290-306 ק"ג66-70 ק"ג/ל2 מטר
20 מ"מ189-210 ק"ג43-48 ק"ג/ל2 מטר
13 מ"מ127-143 ק"ג29-33 ק"ג/ל2 מטר
משקל משטחי קוורץ בגודל סטנדרטי

חלק ממשטחי הקוורץ מגיעים גם בגרסה מוגדלת של 334 ס"מ על 164 ס"מ. בזכות הגודל הענק ניתן לקבל עיצוב חלק ומרשים במיוחד ללא חיבורים נוספים באופן חסכוני ותוך שימוש במספר מצומצם יותר של לוחות. משטחי ענק ניתן להשיג בעובי 20 מ"מ או 30 מ"מ, בהתאם לדגם.

משקל כוללק"ג / 2 מטר
30 מ"מ362-382 ק"ג66-70 ק"ג/ל2 מטר
20 מ"מ236-261 ק"ג43-48 ק"ג/ל2 מטר
משקל משטחי קוורץ בגודל ענק

מידות משטחי פורצלן

כל משטחי הפורצלן שלנו מגיעים בגודל אחיד וגדול במיוחד של 320 ס"מ על 160 ס"מ. את כולם ניתן להשיג בעובי של 12 מ"מ המתאים למגוון שימושים בבית ובחוץ.

המשקל הממוצע של משטח פורצלן הוא בין 150 ק"ג עד 160 ק"ג


סוגי קנטים

מעבדי האבן המורשים שלנו יכולים לעצב באופן ייחודי את קצהו של כל משטח בהתאם להעדפות ולטעם שלכם. חשוב לציין כי אין קשר בין עובי המשטח לעובי הקנט, וניתן להכין קנט בכל עובי שתבחרו, החל מ-20 מ"מ ועד למעלה מ-40 מ"מ.

חשוב לבחור את קצה המשטח הנכון עבור סגנון העיצוב והמאפיינים האסתטיים הייחודיים שמתאימים לכם, כדי ליצור את הגימור האידיאלי לחלל.

קנט עובי חומר – פאזה עדינה (קוורץ ופורצלן)

קנט 4 או קנט מעובה (קוורץ ופורצלן)

קנט מקור ציפור כפול (קוורץ)

קנט צף / גרונג (קוורץ)

קנט ניתוק (קוורץ)

קנט עגול מלא פול בונוס (קוורץ)

קנט חצי עגול כפול (קוורץ )

קנט חצי עגול משולש (קוורץ)

חשוב לשים לב כי מעבד האבן מעבד את הקנט בהתאם לגימור פני המשטח.
כך, אם בחרתם משטח בגימור מבריק על מעבד האבן ללטש את הקנט בהתאם וכל זאת במידה ובחרתם בעובי הלוח.
בקנטים גדולים מעובי הלוח אין צורך בליטוש.