דילוג לתוכן המרכזי

במהלך כל מחזור חיי המוצרים שלנו, אבן קיסר מטפחת קיימות שיתופית

אבן קיסר מחויבת באופן מלא לשמירה על הסביבה ועל המערכת האקולוגית של כולנו. אנו מזמינים אותך להכיר את מערכת הקיימות השיתופית ואת המשטחים ברי הקיימא שלנו שלנו ולקחת חלק בחיבור עם הטבע מלב הבית ובאחריות כלפי הסביבה והחברה.

Environmental Product Declaration

אבן קיסר יוצרת משטחים מחומרים טבעיים כבר מעל ל-35 שנים. הסמכת ה-EPD הראשונה שלנו מהווה אבן דרך חשובה במסע שלנו להבטחת עתיד בר קיימא, ומסייעת לנו לתווך ללקוחותינו את ההשפעות הסביבתיות של המוצרים שלנו באופן ברור ושקוף.
הסמכת ה-EPD היא צעד חשוב בהגשמת חזון הקיימות שלנו, בדרך ליצירת עתיד מקיים ובריא יותר.

הסמכת EPD לאבן קיסר1

GREENGUARD

כל משטחי אבן קיסר עומדים בתקן GREENGUARD המוודא כי המשטחים עומדים בתקני הפליטות המחמירים ביותר למבנים סגורים.

כל משטחי אבן קיסר עומדים בתקן GREENGUARD GOLD (לשעבר GREENGUARD Children & Schools Certification) המבטיח כי המוצרים מתאימים לשימוש בסביבות אוכלוסיות רגישות כמו בתי ספר וקובע את הקריטריונים המחמירים ביותר לפליטות מוצרים כיום.

Declare label: עתיד של שקיפות

אבן קיסר הוסיפה תווית Declare מאומתת מטעם צד שלישי לרוב משטחי העבודה שלנו כך שניתן לדעת בבירור אלו חומרים מרכיבים את המוצרים שלנו.
המרכיבים שלנו מופיעים בתווית ה-Declare אשר מאומתת ומאושרת על ידי צד שלישי חיצוני.
השקיפות המלאה של משטחי העבודה שלנו מבטיחה כי הם מתאימים ב-100% לשימוש בפרויקטים של Living Building Challenge (LBC), בנייני LEED ויוזמות של International Living Future Institute (ILFI).

ISO

צמצום טביעת הרגל האקולוגית שלנו נמצא בראש סדר העדיפויות של אבן קיסר ואנו דואגים לכך שכל העובדים והצוותים הגלובליים שלנו יפעלו באופן מתמיד כדי להבטיח את המשך ההובלה שלנו בתחום.

בטיחות מזון (NSF)

משטחי הקוורץ של אבן קיסר עומדים בתקן התברואה NSF51 של ה-International Health and Safety Foundation, המבטיח כי משטחי העבודה שלנו בטוחים לשימוש בכל סביבות המזון. כיוון שהמשטחים שלנו אינם נקבוביים, הם עמידים בפני צמיחה של עובש וחיידקים ולכן יוצרים משטח היגייני. רשימות מוצרים ושירותים NSF

התקן האירופאי לחומרים הבאים במגע עם מזון

משטחי העבודה של אבן קיסר עומדים בשני התקנים האירופאים לחומרים הבאים במגע עם מזון: תקנה (EC) מס' 1935/2004 ותקנה (EC) מס' 2023/2006 הקשורה לאיכות נהלי הייצור.

למידע נוסף, יש להיכנס ל- Food Contact Materials

LEED

אנו שותפים לתוכנית LEED (‏Leadership in Energy and Environmental Design). זוהי תוכנית הסמכה אמריקאית לתכנון, בנייה וניהול של בניינים ירוקים אשר גובשה ע"י המועצה לבנייה ירוקה של ארצות הברית (USGBC).

בהתאם להסמכה זו מוצרי אבן קיסר יכולים לתרום לפרויקטי LEED v3 ו-LEED v4.

Red list

הצהרה עצמית זו מאשרת שאף אחד מהחומרים הכלולים ב-Red list (כפי שהיא מפורטת באתר הארגון International Living Future), אינו נוסף באופן מכוון לדגמי אבן קיסר הרשומים.

Health Product Declaration (HPD)

HPD (Health Product Declaration® Open Standard*): הצהרה בריאותית של מוצר המפרטת בצורה מלאה את הכימיקלים העלולים להיות מזיקים, ומשווה את מרכיבי המוצר לרשימות "סיכונים" בעדיפות גבוהה המבוססות על תקן GreenScreen for Safer Chemicals ורשימות נוספות של רשויות ממשלתיות אחרות.

*הלוגו של ®Health Product Declaration הינו סימן מסחרי רשום של HPD Collaborative

SCS Global Services

הדגמים הממוחזרים של אבן קיסר מאושרים על ידי SCS Global Services לתכולה ממוחזרת. חברת SCS Global Services היא מובילה עולמית בהסמכה בלתי תלויה ואימות של התנהלות סביבתית בת קיימא. חלק ממוצרינו עשויים מחומרי גלם ממוחזרים טרום צריכה, כמו מראות וזכוכית, או מחומרי פסולת איכותיים לאחר ייצור המופקים בתהליך הייצור ואשר נעשה בהם שימוש חוזר.

חלק מהדגמים שלנו נושאים את תו התקן העולמי SCS לתכותה ממוחזרת המאשר כי המשטחים עשויים עד 40% חומרי גלם ממוחזרים טרום צריכה (מראות, זכוכית וחומרי פסולת בדרגת איכות ראשונה המופקים בתהליך הייצור ומתאימים לשימוש חוזר).

 

תעודת כשרות – מכון צמת

משטחי אבן קיסר הינם כשרים בשל נקבוביותם הנמוכה.

למידע נוסף, בקרו באתר www.zomet.org.il

ILGBC

כחברים ב-ILGBC וב-USGBC, אנו שותף טבעי בפרויקטים של בנייה ירוקה בעולם כולו. למידע נוסף, בקרו ב- https://ilgbc.org/.

mindful Materials: Eco Friendly Houses Materials

מוצרי אבן קיסר נכללים במאגר המידע של  Mindful Materials. זוהי פלטפורמה ידידותית למשתמש המאפשרת לגורמים בענף הבנייה לקבל מידע על הצהרות והסמכות בנושאי איכות וסביבה של אבן קיסר.

עמידות לגידול פטרייתי

בדיקות שנערכו על ידי מעבדה חיצונית מוכיחות כי משטחי אבן קיסר שנבדקו עמידים לצמיחת פטריות לפי תקן ASTM G21-15.