קולקציית אבן קיסר 2015

הקולקציה החדשה של אבן קיסר ​

אבנים יוקרתיות לצד דגמים בהשראת הבטון התעשייתי​

זו הייתה אחת מהשקות הצבעים היותר מגוונות שידעה חברת אבן קיסר בשנים האחרונות. החברה שהשיקה השנה שבעה דגמים חדשים, הציגה קולקציה הטרוגנית שנותנת מענה למספר טרנדים; חזרה אל הטבע ואל המקורות, שימוש הולך וגובר באלמנטים גולמיים כמו בטון. לצד אלה, השיקה החברה דגם נוסף ממשפחת האבנים היוקרתיות, עם דגם Statuario Nuvo 5111 שממשיך את דגם הכלכתה 5130 שהושק בשנה האחרונה.​

מרחיבים את דגמי הבטון. דגם 4004, הבטון הגולמי​

דגם Urban Safari קווים אלכסוניים וצבעי חאקי

סדרת ה- Supernaturals
הסדרה שנולדה כמענה לטרנד המראה הטבעי, שכבר לפני כמה שנים כיכב בתערוכות הנחשבות במילאנו, צמח היום לאחד הטרנדים המובילים בחברה. הסדרה ממשיכה להתחקות אחר אבנים טבעיות, שיש וגרניט, תוך שהיא מעניקה פרשנות למרקמים ולמראה הייחודי של כל אבן. בסדרה השנה הושקו דגם 5134 Urban Safari המתאפיין בגווני חאקי ונימים אלכסוניים, דגם ה Taj Royal 5212, בעל גווני שמנת עם וטקסטורות רכות, דגם 5133 Symphony Grey המתאפיין בעורקים וקווים אלכסוניים ברקע כהה למראה יותר דומיננטי בחלל, ודגם 5130 Cosmopolitan White עם מראה של מערבולות עדינות בגוונים עדינים וזורמים.

דגם 5212 Taj Royal, גווני שמנת וטקסטורות רכות- המשך לסדרת ה Supernatural

סדרת הבטון
בשנה שעברה השיקה החברה את דגם הבטון Sleek Concrete 4003, שהציג לראשונה את הפרשנות של אבן קיסר לטרנד התעשייתי. השנה משפחת משטחי הבטון התרחבה עם השקתם של שני דגמים חדשים: דגם 4001 Raw Concrete עם מראה בטון יותר גולמי, ודגם בטון לבן העונה לשם Fresh Concrete 4004.

בטון לבן ומרענן דגם 4001

Statuario Nuvo
דגם יוקרתי נוסף העונה להגדרה של יצירת אומנות יומיומית הצטרך למשפחת משפחת דגמי היוקרה של אבן קיסר, שהושקה לראשונה בשנה שעברה עם דגם Calacatta Nuvo 5131. למעשה מהווה דגם 5111 את הפרשנות שנתנה אבן קיסר לאבן הסטאואריו הטבעית והיא מאופינת במראה יוקרתי של של עורקים בגוונים של אפור כהה, המרובדים על רקע לבן.

דגם Statuario Nuvo 5111 יצירת אומנות יומיומית במטבח​​​