מהו קוורץ

קוורץ: מרכיב אידאלי למשטחי שיש

אבן קיסר הייתה החברה הראשונה בעולם להשתמש בחומר קוורץ טבעי – אחד החומרים החזקים בטבע כמרכיב המרכזי במשטחים שלה. בכך הובילה מהפכה בשוק זה. היופי, החוזק והעמידות יוצאי הדופן של הקוורץ מהווים ערובה למוצר שעולה לאין שיעור על אבן טבעית ועל משטחים מלאכותיים אחרים.

מהו קוורץ:

קוורץ הוא אחד מן המינרלים הנפוצים ביותר בכדור הארץ. לעיתים בצורתו הטבעית ניתן למצוא אותו בסמוך למרבצים של אבן גיר. כחומר טבעי, מדובר במינרל בעל דרגת קושי גבוהה, עמיד במיוחד בפני סדקים, מפגעים של קור וחום, ועמיד למים. קוורץ הוא בעל שקיפות, וגוונים בהירים משתנים. משטחי אבן קיסר, המיוצרים מעד 90% קוורץ טבעי ומכמות קטנה של פיגמנטים ופולימרים שׂרפיים, חזקים מגרניט, אך בה בעת גמישים ממנה פי ארבעה וכן עמידים בפני כתמים, קילוף וסדקים.

משטח קוורץ - אבן קיסר

יתרונות הקוורץ בעיצוב הבית:

שילוב זה של חומר טבעי ופולימרים הופך את לוחות הקוורץ למרכיב אידאלי בחיי היומיום הן בזכות העמידות, והן בזכות רמת התחזוקה הנמוכה הנדרשת בכדי לשמר את אופיו. תכונות אלה הם שהפכו את משטחי הקוורץ בכלל, ושל אבן קיסר בפרט, לחומר גלם מבוקש בעיצוב חדרי אמבטיות, כיורים, מטבחים, מדרגות, דלפקים שונים, חיפויים, ציפויים, אריחים , מרצפות ועוד– בבתי מגורים, במבנים ציבוריים ובמבנים עסקיים (לרבות מסעדות, ברים ובתי קפה).

משטח למשטח עשוי מקוורץ

באמצעות אותה טכנולוגיה ייחודית, הצליחה חברת אבן קיסר להפיק מגוון רב של אפשריות צבע, מרקמים שונים ואפילו לשלוט בעובי משטחי לוחות קוורץ. מבחר הדגמים מעניק חופש ביטוי לעיצובים חלומיים, מבלי לגרוע באיכות החומר ומבלי להתפשר על חיי הנוחות הן במטבח אך גם בכל יתר חלקי הבית הדורשים חיפויי ייחודי . נוסף על כך התקנת משטח קוורץ הינה קלה ופשוטה, ותפוצתו רחבה. כל יתרונות בולטים אלו מוכיחים עצמם בבחינת עלות-תועלת ובעמידות לאורך זמן. יחד עם העיצובים המרהיבים והדגמים החדשניים – מעניקים משטחי הקוורץ בסיס איתן לכל חלל.

משטח למשטח עשוי מקוורץ

ייצור משטחי קוורץ בטכנולוגיה חדשנית:

בזכות שני המפעלים המייצרים בטכנולוגיה חדשנית וארבעה קווי ייצור ממוכנים באופן מלא, לאבן קיסר יכולת ייצור שנתית של יותר משני מיליון מטרים מרובעים. אנו באבן קיסר, מחויבים לנסות ולהפיק את המיטב מן החידושים הטכנולוגיים : מעבדות המחקר והפיתוח שלנו, הממוקמות בצמוד למפעלים, אמונות על שיפור האיכות של מוצרינו ועל פיתוח מוצרים חדשים וטכנולוגיות תעשייתיות חדשות.