שבוע העיצוב במילנו

שבוע העיצוב במילנו 1
שבוע העיצוב במילנו 2
שבוע העיצוב במילנו 3
שבוע העיצוב במילנו 4
שבוע העיצוב במילנו 5
שבוע העיצוב במילנו 6
שבוע העיצוב במילנו 7

שבוע העיצוב במילנו – הבחירות שלנו

אוהבי עיצוב, אדריכלים ומעצבים, בין שתכננתם לפקוד את שבוע העיצוב במילנו ובין שתבחרו לעקוב מרחוק אחר העדכונים – יש כמה אירועים שלא כדאי לפספס. הציצו בבחירות שלנו לשבוע העיצוב המתקרב:

BRERA– רובע העיצוב הרשמי של העיר, שבו תציג השנה אבן קיסר, הוא אזור בעל ערך היסטורי שמאכלס, לצד בתי מלאכה ותיקים, גם חללי תצוגה, חנויות עיצוב וגלריות מעודכנות. בשבוע העיצוב הקרוב ילבש הרובע חג ויארח בפעם הרביעית חברות ומעצבים מכל העולם לשבעה ימים של אירועים שיגלשו מהגלריות אל הרחוב.

אל תפספסו את התצוגות של החברות המובילות בעיצוב לבית: Valcucine מתחום המטבח, Moroso ענקית עיצוב הרהיטים, Agape ו- Boffy בחדרי הרחצה. תוכלו לקבל כאן מבט מקיף על המגמות הצפויות בתחום.

באזור אחר יקימו Designjunction מתחם פופ-אפ שנחל הצלחה בשבוע העיצוב הבריטי. מדובר באוצרות משובחת של עיצוב עכשווי מכל העולם, וככל הנראה באחד האוספים המעניינים ביותר שייראו באזור.

MOST הוא מתחם מרכזי בשבוע העיצוב מבית היוצר של טום דיקסון - המעצב הבריטי הנוסק. התערוכה שאצר מקבצת מעצבים ומותגים מבטיחים מכל העולם. המיקום – מוזאון המדע והטכנולוגיה של מילנו, צפוי להדהד אל המוצגים ולהציג בשורה טכנולוגית.

באזור ההולך ומתחדש של העיר, Lambrate Venture, יציגו בתערוכות עצמאיות חברות כמו PHDH ו-Imperfect Design מהולנד, המתמחות בעיצוב ייחודי בעבודת יד, לצד תצוגות מסקרנות כמו זו של חברת האופנה דיזל, שתחשוף קולקציה חדשה לעיצוב הבית. אם אתם מחפשים עיצוב חתרני ובועט – זה המקום.

מתחם INTERNI, בחסות מגזין העיצוב המוכר, הוא מוקד התרחשות נוסף לאדריכלים ולמעצבים. השנה ייערכו בו אירועים ותצוגות תחת הנושא עיצוב ואדריכלות היברידית, והמוצגים יעסקו בנקודות ההשקה של תחומים אלו עם טכנולוגיה וחברה.

עיצוב בלגי עכשווי יככב במוזאון העיצוב של מילנו, ה- .Triennale תערוכה בשם Toolbox תציג נבחרת מכובדת של מעצבים במחווה למעצב והאדריכל המיתולוגי Henry van de Velde.

ולסיום – התערוכה הרשמית הסלון דה מובילה מתקיימת כמדי שנה במרכז הירידים שבפאתי העיר. אנו ממליצים לא לפסוח על ביקור בתערוכת הבת הסמוכה - SaloneSatellite, שמקבצת מעצבים צעירים מכל העולם ומספקת פתח הצצה לעולם העיצוב של המחר.