גישה חדשה לעיצוב המטבח

בשנים האחרונות, הצוותים שלנו ברחבי העולם יוצרים ופוגשים חידושים רבים בתחום עיצוב המטבח. התפיסות המסורתיות בתחום מאותגרות, במטרה ליצור עמדות עבודה ארגונומיות ויעילות יותר – וכדי להיענות לצרכים ולמטרות המגוונים של כל משטח במטבח. במקביל, סגנונות עיצוב ייחודיים וטרנדים חדשים נכנסים לתמונה. כדי שתוכלו 'לעמוד בקצב' של השינויים, וליצור עיצוב שיישאר מרהיב ועדכני לאורך שנים- אספנו מספר טיפים מומלצים במיוחד לעיצוב המטבח:

יהי אור
השילוב של רצפת אבן או מרצפות שיש במראה ים-תיכוני טבעי עם האלגנטיות של אורות תלויים יכול לעזור לכם ליצור אווירה חמימה במטבח. המטבחים כיום נוטים להחליף את התאורה הקבועה בתקרה בכמה מקורות אור שונים, תלויים מהתקרה, דבר המאפשר גמישות גדולה יותר בעיצוב ומגע אישי. הטרנד החדש הזה יכול לאפשר לכם להדגיש את האלמנטים של הריצוף והמשטחים השונים, ולהדגיש את האור והנצנוץ הטבעי שלהם.

הטוב שבטבע
אחד החידושים הפופולאריים ביותר בתחום עיצוב המטבחים כיום הוא השימוש באבן וחומרים טבעיים ליצירת משטחים. בזכות השילוב בין עמידות ויופי, משטחים טבעיים משמשים מעצבים בכל העולם ליצירת כיורים, חיפויים, ריצופים, ואפילו ארונות. מאפיין מהותי של החומרים הטבעיים הללו הוא המגוון הרחב של צבעים וסגנונות, המאפשר לכם לשלב את החזון האישי שלכם, בדיוק בסגנון ובצבע המועדף עליכם.

העיצוב נמצא בפרטים הקטנים
מאז ומעולם הצורך בשטחי אכסון טובים זכה לחשיבות עליונה בתכנון המטבח. כיום, שיטות חדשות לארגון מכניסות למטבח ולתוך הארונות מחיצות מודולריות ומגירות נעות, ומשליטות סדר באיזורים שבעבר שלט בהם הבלאגן. מגובה המדפים ועד ידיות הארונות, העיצוב נמצא בפרטים הקטנים. יצירת אזורי אכסון חכמים ומותאמים אישית, והאפשרות לעצב חומרים טבעיים בדיוק לגודל ולצורה ולמידה הרצויה, הופכים את המטבח החדש לפונקציונאלי ומעוצב יותר מתמיד, מבלי שהאחד יבוא על חשבון השני.

רוצים לקבל עוד רעיונות לעיצוב המטבח ? לחצו כאן