דילוג לתוכן המרכזי
בקריאה תהליכי הייצור של משטחי אבן קיסר

טכנולוגיית הייצור ואמצעי הפיתוח והעיצוב של אבן קיסר משתכללים כל הזמן החל משנת 1987 ועד היום. כל קולקציית משטחים חדשה שאנו משיקים מדגימה קפיצת מדרגה טכנולוגית מתקדמת. המשטחים שלנו מיוצרים בתהליך אוטומטי מאוד אך מפוקח ומבוקר בקפדנות ועומדים בסטנדרטים מחמירים ביותר של מצוינות ואיכות.

החל מהאספקה הראשונית של חומרי הגלם ועד לבקרת האיכות הסופית, אנחנו מחויבים לרמה הגבוהה ביותר של עיצוב פורץ דרך, איכות על זמנית, בטיחות חסרת פשרות ואחריות לכל החיים*

תהליך ייצור אבן קיסר קוורץ

במפעל הייצור המתקדם שלנו באיזור התעשייה בר-לב שליד כרמיאל עובד צוות של אנשי מקצוע מיומנים ובעלי הכשרה המבטיחים מוצר ישראלי ואיכותי ללא מתחרים בתעשיית המשטחים כיום.

משטחי אבן קיסר הם גאווה ישראלית ומיוצרים בתהליך משוכלל, המבוקר בקפדנות וכולל את השלבים הבאים:

תהליך ייצור הקוורץ אבן קיסר

הזנה וערבוב

תהליך הייצור מתחיל בבדיקה קפדנית של כל חומרי הגלם המגיעים למפעל. חומרי הגלם (קוורץ, פיגמנטים ושרף) נבחרים, נבדקים ומעורבבים יחד בזהירות וקפדנות בהתאם למתכונים ייחודיים אשר יוצרים את התכונות והמראה הייחודיים ללוחות אבן קיסר.

תהליך ייצור יציקה ודחיסה הקוורץ אבן קיסר

יציקה ודחיסה

את התערובת שהתקבלה יוצקים לתוך תבניות מלבנית בצורת לוח בשני גדלים אפשריים. בהמשך דוחסים את התבנית בלחץ גבוה במיוחד (כמעט 2.5 ק"ג לסמ"ר) ומרעידים אותה תוך כדי הפעלת ואקום. הליך זה מסלק את כל האוויר והחללים ויוצר משטח דחוס ומוצק.

תהליך ייצור אפייה ואשפרה הקוורץ אבן קיסר

אפייה ואשפרה

בשלב זה לוחות האבן מועברים לתוך תנור בטמפרטורה של 90°C למשך 45 דקות, מה שמקנה להם את רמות החוזק והעמידות אולטימטיביות.

תהליך גימור הקוורץ אבן קיסר

גימור

הלוחות המוכנים נמדדים, מכוילים ועוברים ליטוש המקנה להם את המראה והתחושה המושלמים.

תהליך אבטחת איכות הקוורץ אבן קיסר

אבטחת איכות

כל משטח שיש למטבח עובר בדיקת איכות קפדנית באופן ידני, על מנת לוודא שהוא עומד בסטנדרטים מתפשרים שלנו של חוזק ועמידות לצד נראות מושלמת של צבע, גוון ויציבות.

אריזה אחסנה ושילוח אבן קיסר

אריזה, אחסנה ושילוח

בשלב האחרון הלוחות מתויגים, נארזים, מאוחסנים, ומוזנים למערכת ההפצה שלנו, בכדי לוודא שהם מגיעים ללקוחות שלנו במצב מושלם.


תהליך ייצור אבן קיסר פורצלן

משטחי הפורצלן של אבן קיסר הם משטחים מתקדמים במיוחד המציבים סטנדרט חדש של עמידות וקשיות, אשר פותחו באמצעות טכנולוגיה משוכללת כדי להעניק עמידות מרבית בפני שריטות, שחיקה וכתמים.

תהליך הייצור של גרניט פורצלן כולל שבעה שלבים עיקריים ומתבצע במפעל החדשני והמתקדם שלנו בהודו:

הכנת חומרי הגלם פורצלן אבן קיסר

הכנת חומרי הגלם

תהליך הייצור מתחיל בבדיקה קפדנית של כל חומרי הגלם המגיעים למפעל. חומרי הגלם (חימר ומינרלים טבעיים נוספים) נבחרים, נבדקים, נטחנים ומעורבבים יחד בזהירות וקפדנות.

תהליך הדחיסה אבן קיסר פורצלן

דחיסה

את התערובת מפזרים ללוחות הנכנסים לכבישה בלחץ גבוה של (300 ק"ג לסמ"ר) המבטיח את התכונות המצוינות של הלוחות. לאחר מכן, עוברים הלוחות לייבוש על מנת להבטיח לחות מינימאלית.

תהליך ייצור אבן קיסר פורצלן עיצוב דיג

עיצוב דיגיטלי

בשלב זה ע"י שימוש בטכנולוגיית הדפסה דיגיטלית אנו יוצרים מגוון דגמים פורצי דרך המביאים איתם חדשנות המבטאת עוצמה ותשוקה לעיצוב.

תהליך צריפה לוחות הפורצלן אבן קיסר

צריפה (שריפה)

לוחות הפורצלן עוברים תהליך שריפה מבוקר בכבשן ארוך ועוצמתי המגיע לטמפרטורה של כ-1150 מעלות צלזיוס. בנקודת היתוך זו, החומר הופך עמיד בפני טמפרטורות גבוהות וחסין בפני עוצמות חום, בעוד שנוסחת המינרלים בבסיס המשטח מבטיחה חסינות גם בפני קרינת UV.

תהליך המדידה פורצלן

גימור

הלוחות המוכנים נמדדים, מכוילים ועוברים ליטוש המקנה להם את המראה והתחושה המושלמים.

תהליך אבטחת איכות פורצלן

אבטחת איכות

כל משטח עובר בדיקת איכות קפדנית באופן ידני, על מנת לוודא שהוא עומד בסטנדרטים הבלתי מתפשרים שלנו של חוזק ועמידות לצד נראות מושלמת של צבע, גוון ויציבות.

אריזה,אחסנה ושילוח אבן קיסר

אריזה, אחסנה ושילוח

בשלב האחרון הלוחות מתויגים, נארזים, מאוחסנים, ומוזנים למערכת ההפצה שלנו ומשם מופצים לכל רחבי העולם על מנת להעניק למטבח שלכם מגע קסם ייחודי לאורך שנים.

הצטרפו אלינו למסע של יצירתיות ללא גבולות