דילוג לתוכן המרכזי
בקריאה סגנון טרנזישיונל: כשהעיצוב הקלאסי פוגש את המודרני

סגנון טרנזישיונל: כשהעיצוב הקלאסי פוגש את המודרני

סגנון זה חוגג את השילוב בין הסגנון הקלאסי לסגנון המודרני. הוא מתאים לאלה שרוצים ליצור חלל הרמוני, שנהנה מהטוב שיש לכל אחד מהעולמות להציע.

על סגנון טרנזישיונל:

ב-10 השנים האחרונות התפתח בעולם עיצוב הפנים סגנון חדש, השואב השראה מהנוחות היוקרתית והעושר הוויזואלי של העיצוב הקלאסי ומעביר אותם דרך הפריזמה המינימליסטית של העיצוב המודרני.

חיבור בין אלמנטים דקורטיביים משני העולמות, או הדגשת אלמנט יחיד באופן שמציג את החלל כולו באור חדש, יוצר אמירה נועזת, אישית ועל-זמנית.

שילוב אלמנטים קלאסיים בתוך חלל עם קווים אולטרה נקיים, יוצר יחסי גומלין מסקרנים בין השפע הוויזואלי הקלאסי עם האסתטיקה המודרנית, מלאת התחכום.


צבעים אופייניים

פלטת הצבעים נוטה לגוונים טבעיים יותר של אפור, בז’ ולבן בשילוב גווני אדמה חומים עם נגיעות של ירוק רך. להשלמת התמונה הכוללת, ניתן לעשות שימוש בגווני זהב עשיר המעניק תחושת עומק ואלגנטיות.


חומרים משלימים

בדי כותנה ופשתן המוסיפים רכות לחלל ישולבו עם עץ מלא ואבן טבעית, ברזל שחור ופליז נוצץ. כל אלה יחד יוצרים גימור חם ומזמין, על אף גודלו המרווח של מרחב המגורים.


ריהוט ואביזרים

רהיטי וינטג’ קלאסיים יוצבו לצד אלמנטים דקורטיביים עכשוויים ויתמזגו במרחב עם הקווים המינימליסטיים שמאפיינים את העיצוב המודרני.