דילוג לתוכן המרכזי
בקריאה שיש למטבחים
לכל המאמרים
הבא
הקודם

שיש למטבחים

16/06/2021
2 דקות קריאה

שיש למטבחים של אבן קיסר לעיצוב מושלם​

כולנו יודעים שהמטבח שלנו המוקף, מרבית מהזמן, בשאריות מזון, לחות ורטיבות יכול לעודד התרבות חיידקים ועובש, שמהווים לא רק סכנה בריאותית, אלא גם יכולים לגרום לריחות לא נעימים. חברת אבן קיסר השכילה לייצר שיש למטבחים, אשר מצליח למנוע התרבות חיידקים על גבי המשטחים. על פי המחקרים שנעשו, השימוש בלוחות שיש למטבחים של אבן קיסר עוזר למניעת התופעות הללו.

חברת אבן קיסר מקפידה לעמוד באופן מלא בתקן האיכות הבינלאומי גם בתחום של שיש למטבחים. החברה משתמשת במערכות חדישות בבדיקות איכות המוצר והיא כפופה לתקינה הבינלאומית באישור תהליכי הייצור במפעל. שיש המיועד לעיצוב המטבח של אבן קיסר מאושר ע"י הקרן האמריקאית הלאומית לבריאות ובטיחות, בסביבת מזון. ולא רק זאת, אבן קיסר פועלת מתוך מודעות גבוהה לאיכות הסביבה ושמירה עליה.

שיש למטבח של אבן קיסר אינו פולט חומרים שיכולים לפגוע באיכות האוויר וזהו יתרון ברור נוסף לשימוש בו בחללים פנימיים כדוגמת מטבחים ואמבטיות.

שיש למטבחים אבן קיסר

לחברת אבן קיסר מגוון של יותר מ- 80 צבעים, גימורים וטקסטורות. המבחר הגדול מאפשר לצרכן לבחור שיש למטבח מבין מגוון של דגמים רחב ביותר, כאשר רמת הגימור של כל דגם ודגם היא מוקפדת מאוד, בהתאם למסורת ולמוניטין המעולים שחברת אבן קיסר יצרה לעצמה בארץ וברחבי העולם. היכנסו לקולקציה המלאה של דגמי אבן קיסר >>

Noble-Grey 5211-

למשטחי השיש של אבן קיסר שלושה גימורים שונים: מבריק, מאט ווינטו (טקסטורה בחספוס עדין) דבר המעניק אפשרויות עיצוב מגוונות יותר. המידות של הלוחות שהן בדרך כלל 144 על 305 ס"מ, מאפשרות ניצול מלא של השיש. כמו כן, ניתן לרכוש את הלוחות בשלוש דרגות עובי שונות, כך שכל אחד יכול למצוא בדיוק את משטח המטבח עליו הוא חולם.

5211_Noble-Grey

חברת אבן קיסר מצליחה לשלב בין פונקציונאליות מרבית, לבין איכות ללא פשרות ועיצוב מדהים של משטחי שיש למטבחים.

לעמוד הקולקציות

לרשימה של נקודות המכירה