שיש למטבח

טרנדים וחידושים בעיצוב שיש למטבח

משטח העבודה במטבח הוא אחד האלמנטים הדומיננטיים ביותר במטבח הביתי, המכתיבים את הטון הכללי של המטבח ולעיתים של הבית כולו- תלוי בגודלו. אילו פרמטרים חשוב לקחת בחשבון כאשר בוחרים את משטח העבודה האידאלי למטבח הבא שלכם, ואיפה עובר הקו בין הפונקציונאלי לטרנדים החמים כיום.

המטבח החדש - לא על הבישול לבדו
בשנים האחרונות עם הפיכתו של המטבח לליבו הפועם של הבית, השתנתה התפיסה אודות ההגדרה של השימוש בשיש למטבח. פעמים רבות אכן ישרת אותנו המשטח כמשטח עבודה, אבל גם כשולחן לאירוח, כמשטח כתיבה ושימוש במחשב נייד, ואפילו כבסיס לעבודות היצירה של הילדים.

הלב הפועם של הבית. המקום בו הכל קורה. דגם 5111

הקו הפונקציונאלי
השימושים הרבים של משטח העבודה במטבח מצריכים לבצע בחירה של שיש למטבח, אשר יהיה עמיד וחזק, וישמור על המראה שלו לאורך זמן. לכן בחלל בו התכונה היא רבה, אנו ממליצים לבחור במשטחי עבודה חזקים כגון משטחי אבן קיסר. המשטחים של אבן קיסר ידועים בכושר עמידות גבוה לשריטות, ובתחזוקה המינימלית הנדרשת לשמירה של המראה שלהם.

משטחי העבודה של היום שילוב פונקציונאליות ומראה מתוחכם. דגם  4004

הקו העיצובי
כאמור השיש במטבח, הוא חלק מהותי באווירה הכללית של המטבח. היות וחלל זה הפך לחלק אינטגרלי ומהותי בבית, שלרוב משפיע על הקו העיצובי הכללי, עולה הצורך בבחירת משטח שמשקף את הנטייה העיצובית של דיירי הבית, ומתכתב עם יתר החללים בו. אבן קיסר מציעה מגוון רחב של עיצובים וסגנונות עדכניים העונים לטרנדיים עולמיים. 

הכירו את הדגמים החדשים של אבן קיסר לשנת 2017 - מראה הבטון החדש, עיצוב פורץ דרך במשטחי קוורץ במראה בטון גולמי, עם כל היתרונות של משטחי אבן קיסר. 

4033 שיש למטבח

דגם 4033 Rugged Concrete מסדרת הדגמים החדשים 2017

 

בין הכיור למשטח - שומרים על קו אחיד
אחד הטרנדים החמים בעולם המטבחים היום הוא יצירת קו אחיד של שיש למטבח וכיור מובנה העשויים אותו חומר. התקנה כיור מסדרת הכיורים החדשה של אבן קיסר מקנים מראה מתמשך בקו נקי והרמוני. את הכיור ניתן להרכיב בהתקנה נסתרת (התקנה תחתונה), או בהתקנה המקנה נוכחות רבה יותר, כאשר שפת הכיור נמצאת ממעל המשטח.

 

להורדת ברושור הקולקציות

עצבו את המטבח שלכם בקלות בעזרת אפליקציית עיצוב המטבח של אבן קיסר >> Visualiser